54-річна актриса Ольга Сумська показала обличчя крупним планом і без макіяжу: вона буде молодою завжди

Author name 24 Лютого 2021 в 14:02

Поділитися статтею

Ольга Сумська показала обличчя крупним планом
Ольга Сумська показала обличчя крупним планом

Відома актриса театру і кіно Ольга Сумська в свої 54 роки не намагається виглядати молодше і краще, так як розуміє – старіння не зупинити.

Одна користується помірною кількістю косметики, і не звертається до пластичних хірургів (у всякому разі, за її словами). Однак виглядає вона молодше свого віку, однозначно.

Шанувальники часто просять Ольгу Сумську показати “голе ” особа – без макіяжу та фільтрів камери

“Часто отримую СМС з вашими проханнями про те, щоб я робила сторіз без фільтрів. Ось, показую вам все чесно і без фільтрів. Друзі, можете все детально розглянути. Хоча з ними, звичайно ж, краще “,

– розповідає на відео Ольга Сумська.

Відзначимо, Ольга В’ячеславівна Сумська – відома на кілька країн радянська і українська актриса і телеведуча. Ольга В’ячеславівна має кілька престижних досягнень, серед яких статус Заслужена артистка України, Народна артистка України. Також Ольга Сумська – Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Ольга Сумська після процедури омолодження
Ольга Сумська після процедури омолодження

В даний момент, навіть не дивлячись на карантинні обмеження і часту неможливість провести спектаклі, вона все одно бере участь в різних постановках, і нерідко виходить на сцену.

Крім цього, встигає зніматися в третьому сезоні серіалу “Фортечна “. Ольга Сумська – артистка, яку люблять, цінують, завжди радо зустрічають на публіки, запрошують на інтерв’ю і зустрічі з шанувальниками.

Ольга Сумська
Ольга Сумська

Крім цього, вона веде свій Інстаграм-блог з немаленькою аудиторією – понад 700 тисяч фоловерів. Там вона транслює те, що відбувається за лаштунками великих проектів і в її особистому житті.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею