“НеАнгел” Камінська розтягнулася в шкіряних штанях і соковито нафарбувала губи: хоче повернути чоловіка?

Author name 24 Лютого 2021 в 14:02

Поділитися статтею

слава Камінська
слава Камінська

Слава Камінська, вона ж Ольга Віталіївна Кузнєцова, здивувала новим образом, який кардинально відрізняється від її попередніх “луків “.

Слава приміряла класичний смокінг, однак замість брюк наділу обтягуючі чорні шкіряні штани, які тісно обтягують її пружні стегна і худі ноги. Біла сорочка і недбала зачіска надають її образу західного шарму, і роблять її трохи жагучої.

Родзинкою на “торті ” стали губи кольору марсала – вони Славі дуже йдуть і під новий імідж, і під колір очей. Фото виявилося зухвалим і помітним – фанати Слави оцінили. А оцінив її колишній чоловік?

Адже шанувальники припустили, що всі ці зміни – виключно для того, щоб повернути колишнього чоловіка, пластичного хірурга Едгара Камінського.

“Кросівок багато не буває.

Хоч у мене всього дві ноги.

Вчора виступала за класикою: смокінг і нові лімітовані Nike AIR MAX 90.

Пам’ятаю час, коли в цих кросах літали все, але мода швидкоплинна, а стиль – це у мене генетичне “,

– написала Слава Камінська в описі до свого нового фото.

Нагадаємо, Слава Камінська і Едгар розлучилися в 2019 році. Двоє дітей, які з’явилися в спільному шлюбі, залишилися у Слави, вона займається їх вихованням.

Причину розлучення пара оголошувати довгий час не хотіла. Але 34-річний Едгар Камінський став героєм шоу “Кава з перцем ” на телеканалі “Україна “. В інтерв’ю зоряний хірург заявив, що Слава сильно його ревнувала і хотіла збільшити собі груди, губи, змінити ніс. Едгар був категорично проти, і подружжя часто і сильно сварилися через це.

До слова, у 2021 році з’явилися перші чутки про можливе возз’єднання родини. Це було тоді, Едгар приєднався до Слави і дітям під час відпочинку на курорті.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею