Пікантна поза: Тіна Кароль в панчохах в сітку задерла ноги вгору, намагаючись викликати інтерес

Author name 1 Березня 2021 в 09:03

Поділитися статтею

Тіна Кароль стала рекламувати панчохи і колготки
Тіна Кароль стала рекламувати панчохи і колготки

Співачка Тіна Кароль останнім часом знаходиться в центрі уваги – шанувальники захоплюються її новою піснею “Скандал ” і запрошують до себе в міста на виступи.

Тіна Кароль повідомила у себе в Інстаграм-акаунті повідомила, що стала обличчям лімітованої колекції панчіх і колготок від відомого всеукраїнського бренду. Щоб залучити до своєї продукції, вона пристрасно позувала лежачи на підлозі.

“Давай продовжимо # скандал з самої провокаційною колаборацією року разом з брендом @giulia_ua. Відчуй свободу, будь привабливою, кокетливою і неперевершеною в наших панчохах і колготках. Лімітована колекція у продажу вже 5 березня “,

– повідомила Тіна Кароль у себе н сторінці в Інстаграм.

https://www.instagram.com/p/CL3isI8jrWT/?igshid=vioi5zbm23tn

Шанувальники буквально завалили улюбленого кумира компліментами – виглядає Кароль дійсно неперевершено. Так ефектно, що зверне увагу навіть Дан Балан, який вже довгий час відмовчується з питань особистих відносин із зіркою.

Нагадаємо, в лютому 2021 року Тіна Кароль випустила пісню з гучною назвою “Скандал “. Вона вийшла якраз у той час, коли вони з Суперблондинкою Олею Поляковою з’ясовували стосунки – Полякова на шоу “Маска ” образила Тіну, назвавши її “відомої плакальниці на похороні “.

Полякова образила Тіну Кароль
Оля Полякова образила Тіну Кароль

Тіна Кароль у властивій їй стриманій манері холодно відповіла Оле. Судячи з усього, її вибачень вона не прийняла, і всієї ситуації не зрозуміла.

Дана конфліктна ситуація між зірками тільки підігріла інтерес до нової пісні Тіни, тому деякі фанати визнали дану ситуацію “ухвалив “, щоб підняти власні рейтинги перед прем’єрою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею