Ірина Монатік відкрила бюст у білій сорочці і показала свої засмаглі місця: чоловік ще не бачив

Author name 1 Березня 2021 в 11:03

Поділитися статтею

Монатік з дружиною
Монатік з дружиною

Дружина артиста Дмитра Монатика Ірина разом з чоловіком і дітьми недавно повернулася з відпустки, де пробула більше двох тижнів. За цей час встигла засмагнути.

Напередодні Ірина Монатік похвалилася своїм загаром, який вигідно вирізняється на тлі білій сорочці. Ірина, очевидно, сфотографувалася десь в гримерці. Судячи з підпису “Продуктивне неділю “, вони з Дмитром на вихідних щільно попрацювали над новими проектами.

На знімку у Ірини шикарні кучері – об’ємна зачіска з великими локонами, яку вона доповнила легким нюдовим макіяжем, і своєю чарівною посмішкою.

Багато фанатів помітили, що після відпустки Ірина Монатік трохи поправилася

Можливо, в сім’ї мульти артиста скоро буде поповнення?

https://www.instagram.com/p/CL14wZCn9pS/?igshid=oi8843johte

Відзначимо, відомий український співак і тренер шоу “Голос країни “, а також музичний критик Дмитро Монатік (MONATIK) одружений на жінці на ім’я Ірина Демічева. Для роботи в шоу бізнесі вона взяла прізвище чоловіка – тепер вона Ірина Монатік.

Якщо вірити публікаціям подружжя в соціальних мережах, між ними глибокі і палкі почуття, проте, деталі свого особистого життя вони вважають за краще не розкривати.

Дружина Монатика позувала на тлі океану в купальному костюмі
Дружина Монатика позувала на тлі океану в купальному костюмі

Цікаво, що і Дмитро, і Ірина – земляки. Майбутні чоловік і дружина народилися і виросли в Луцьку, а їх знайомство випадково сталося завдяки спільній подрузі Карині за кілька місяців після переїзду Монатика до Києва.

Тоді він не був ще настільки популярним і забезпеченим, і весь кар’єрний шлях виконавця Ірина йшла з ним рука об руку.

Зараз пара і працює разом, і живе разом. Вони виховують двох дітей. Але маленькі діти абсолютно не заважають тому, що Ірина бере активну участь у творчому житті свого чоловіка і нерідко їздить з ним на зйомки.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею