Заміжня Юлія Висоцька задерла ногу в короткій спідниці перед чужим чоловіком, а Кончаловський поруч не проти

Author name 6 Березня 2021 в 22:03

Поділитися статтею

Юлія Висоцька
Юлія Висоцька

Юлія Висоцька крім того, що веде Інстаграм-блог і далеко не одну кулінарну програму, ще й встигає грати в театрі. І не одна ходить в театр, а разом з чоловіком.

Напередодні дружина легендарного режисера Андрія Кончаловського Юлія Висоцька поділилася фотографією з театральної сцени, де вона зухвало задерла ногу перед лисим колегою Гошею Куценко.

Іскри додало ще й те, що робила такі “трюки ” Юлія, закинувши ногу на стілець.

На знімку Юлія Висоцька одягнена в блузку в горошок і широку спідницю до коліна. На ногах чорні колготки і туфлі на високих підборах. Юлія грайливо підняла ногу і закинула її на стілець, спершись на стіл.

Поряд з нею стоїть Гоша Куценко і вдивляється в область декольте

“Завтра граємо # сцениізсупружескойжізні “, – підписала Юлія Висоцька своє нове фото.

Відзначимо, що представниця кінодинастії Михалковим-Кончаловський, Юлія Висоцька відома широкому загалу як кухар і телеведуча. Однак, кілька серйозних ролей в кіно і театрі роблять її гідною представницею відомої родини. Розповідаємо, які вистави за участю Висоцької варто побачити.

Юлія Висоцька святкує 45-й день народження
Юлія Висоцька

Юлія Висоцька – муза і дружина відомого режисера Андрія Кончаловського. Сьогодні зустріти актрису можна виключно в постановках дружина – в чеховському триптиху режисера на сцені театру імені Моссовета.

Андрій Кончаловський і Юлія Висоцька
Андрій Кончаловський і Юлія Висоцька

Авторський проект Андрія Кончаловського об’єднав три чеховських твори: “Дядю Ваню “, “Три сестри ” і “Вишневий сад “. Постановки об’єдналися в сценічному просторі, доповнюючи і розкриваючи один одного.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею