Як виглядають і чим займаються діти скандально відомого Олексія Паніна: на батька не схожі

Author name 11 Березня 2021 в 13:03

Поділитися статтею

Олексій Панін виявився зразковим батьком
Олексій Панін виявився зразковим батьком

Відомий російський актор Олексій Панін, який регулярно опиняється в центрі скандалів, двічі батько. Як же виглядають і чим займаються його діти?

У двохтисячних популярність Олексія тільки набирала обертів. Тоді герой нашої сьогоднішньої статті подавав великі надії в кіно, однак зараз його слава вельми сумнівна. Через велику кількість провокаційних висловлювань, епатажних відео і дивних витівок публіка впевнена, що у артиста є проблеми з психічним здоров’ям. Втім, до критики Паніну не звикати.

Незважаючи на нескінченну низку скандалів, знаходяться жінки, які готові не тільки до відносин з настільки неоднозначним чоловіком, але і до народження спільних дітей.

Ельман Пашаєв захищав Олексія Паніна в справі з собакою
Олексій Панін

Так, від цивільного шлюбу з фотомоделлю і актрисою Юлією Юдінцевою у Олексія народилася дочка Анна, яку він ласкаво кличе Нюсею. Після розставання екс-подружжя довгий час не могло поділити дитину, хоча дівчинка сама побажала залишитися з татом і анітрохи про це не шкодує.

Ані 12 років і вона вже має невеликий акторський досвід. У 2019-му на екрани вийшов фільм “Я повернувся”, що став режисерським дебютом для Паніна. Там Нюся зіграла одну з ролей.

Олексій Панін зі своєю старшою дочкою Ганною
Олексій Панін зі своєю старшою дочкою Анною (Нюсею)

Зараз Олексій разом з дочкою живе в Іспанії, де у нього є посвідка на проживання. Нещодавно і Анна отримала статус резидента країни.

http://www.instagram.com/p/CLW6zBhllB9/

Також у героя статті є ще дві дочки-ровесниці з різницею в два дні, але від різних жінок — Марія і Софія. Маму Маші звати Тетяна Савіна, з нею Панін познайомився у 2008-му. Влаштувати сімейне життя у них не вийшло, однак на цей раз після рішення розлучитися актор не вимагав забрати дитину на виховання до себе.

Соня ж народилася в результаті зрад Олексія Тетяні, новою обраницею стала Ольга Маруженко. Про народження дівчинки чоловік дізнався не відразу, але не відмовився від неї і дав їй своє по батькові. Живе вона теж з мамою.

Три дочки Олексія Паніна
Три дочки Олексія Паніна

Відомо, що всі троє дочок Паніна знають одна про одну, а він як турботливий батько надає кожної фінансову підтримку в міру можливостей.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею