А як же Таюне? Олега Винника помітили з молодою і ефектною брюнеткою: ніжно трималися за руки

Author name 12 Березня 2021 в 14:03

Поділитися статтею

Олег Винник
Олег Винник

Олег Винник вийшов на одну сцену не зі своєю дружиною Таюне, а з молодою і талановитою дівчиною.

Олег Винник створив собі сценічний образ самотнього вовка, навколо якого сформувалася величезна армія прихильниць. Щоб не руйнувати цей образ, співак тримає в секреті своє особисте життя і ніколи не розповідає про свою дружину і дітей. Однак шанувальники впевнені, що дружиною артиста є його бек-вокалістка Таюне. Коментувати ситуацію потенційне подружжя не поспішають, хоча в ЗМІ можна зустріти інформацію про те, що одружені вони вже досить давно – ще з часів навчання в музичному училищі.

Олег Винник і Таюне дали концерт в ефірі "Російського радіо"
Олег Винник і Таюне

Публіка звикла завжди бачити на сцені разом з Олегом Винником тільки одну жінку – Таюне. Однак сьогодні, 12 березня, артист у своєму Інстаграм-блозі опублікував фото, на якому постав з молодою і талановитою співачкою Еліною Іващенко. На знімках “повелитель вовчих” і молода співачка співали на одній сцені, тримаючись за руки. У підписі до знімка Винник зізнався, що записав з Еліною спільну пісню.

“Друзі, одну з інтриг розкрито! Трохи більше року тому я познайомився з чарівною дівчинкою, талановитої вокалісткою Еліною Іващенко, яка згодом стала переможцем “Х-фактора ” і “Слов’янського базару “. І сьогодні я хочу підтримати її на музичному шляху. На моєму концерті в Броварах відбулася live-прем’єра нашого з Еліною дуету. Чекайте студійну версію композиції “Діаманти “. Скоро. ”

Користувачі Мережі залишилися в захваті від цієї новини і написали, що дуже чекають прем’єру пісні. “Ваш дует з Еліною вийшов відмінний !!”, “Чекаю з нетерпінням. Думаю, буде щось неймовірне “,” Еліна дуже талановита дівчина “,” Олег, дуже хочеться швидше почути студійну версію “, – пишуть коментатори.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею