Не така вже й ідеальна фігура: хореограф Ілона Гвоздьова показала серйозні складки на животі після пологів

Author name 14 Березня 2021 в 10:03

Поділитися статтею

Ілона Гвоздьова
Ілона Гвоздьова

Український хореограф Ілона Гвоздьова, яка одного разу перемогла на шоу “Танці з зірками “, нерідко ділиться в Інстаграм домашніми фото.

Восени 2020 року вона має вибула з проекту “Танці з зірками ” під час першого прямого ефіру – ще б пак, танцювати і виконувати складні рухи було непросто на дев’ятому місяці вагітності. Майже відразу після вильоту з шоу дівчина народила, і зараз вже показує свого сина в соціальній мережі Instagram.

Нещодавно Ілона Гвоздьова показала свою далеко неідеальну фігуру після пологів: пологи дійсно псують фігуру жінки

Раніше Ілона здавалася публіці стрункою, тонкої, мініатюрною, але після декількох її Селфі з відпочинку фанати зрозуміли – не все так ідеально, як здається на перший погляд.

“Напевно багато мам мене зараз зрозуміють, якщо я скажу що відпочинок з дітьми, особливо з маленькими-це швидше за все квест на швидкість, виживання, терпіння і не для людей зі слабкими нервами “,

– написала Ілона Гвоздьова, і опублікувала фото в рожевому комбінезоні з відпочинку. На ньому здається, що фігура жінки ідеальна, адже вона рівно стоїть і вигнула спину.

Ілона Гвоздьова
Ілона Гвоздьова

Але вже на наступному її Селфі добре видно складки на животі. Там хореограф Ілона Гвоздьова сидить, зігнувшись, і тримає на руках свого молодшого сина.

“Звичайно, назвати відпочинок з дітьми відпочинком особисто я не можу, для мене це відповідальна місія, немов роль у фільмі, де я головний герой і у мене 33 завдання- одне з них вистояти “,

– поділилася враженнями українська артистка.

Ілона Гвоздьова з сином
Ілона Гвоздьова з сином
Дочка Ілони Гвоздьової
Дочка Ілони Гвоздьової

Нагадаємо, Ілона Гвоздьова перемогла в шоу “Танці з зірками “, коли її партнером був комік Ігор Ласточкин. В останньому сезоні вона покинула проект в першому прямому ефірі, виступаючи з телеведучим Дмитром Танковичем.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею