Розповніла Аліна Гросу засвітила обручку: не встигла розлучитися і знову заміж

Author name 15 Березня 2021 в 16:03

Поділитися статтею

Аліна Гросу з новим коханим
Аліна Гросу з новим коханим

Не так давно Аліна Гросу вразила шанувальників звісткою про розлучення з чоловіком, а зараз співачка вже щосили крутить роман з відомим актором.

Аліна Гросу – відома українська співачка і актриса, особисте життя якої обговорюють всі, кому не лінь. Влітку 2019 року співачка вийшла заміж за російського бізнесмена Олександра Комкова. Вони влаштували розкішне весілля в Італії на гроші батьків. На казковому торжестві були присутні багато зірок українського шоу-бізнесу, а Аліна за вечір змінила 4 сукні.

Весілля Аліни Гросу
Весілля Аліни Гросу

Не минуло й півроку після весілля, як молодята розлучилися. За словами Гросу, її вже колишній чоловік знайшов собі нову пасію – жінку старше і багатше Аліни. Самого Олександра Аліна називає альфонсом і зізнається, що ніякий він не бізнесмен.

Сама ж Гросу недовго горювала після розлучення. Дівчина вже представила публіці свого нового коханого. З відомим актором Романом Полянським Аліні вже давно приписували відносини і, як виявилося, не спроста. Пара тепер разом з’являється на світських заходах і навіть записала спільну романтичну пісню “Рушник”.

Аліна Гросу з новим коханим
Аліна Гросу з новим коханим

А недавно Аліна опублікувала в своїх Інстаграм-сторі знімок, де відобразила себе в гарному чорній сукні, а на її безіменному пальці правої руки виблискувало кільце дуже нагадує обручку. З огляду на те, як швидко у Аліни розвиваються відносини, можна припустити, що дівчина знову збирається заміж.

Аліна Гросу похвалилася яскравим чином і випадково засвітила обручку
Аліна Гросу похвалилася яскравим чином і випадково засвітила обручку

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею