Анастасія Стоцька показала свою новонароджену дочку, імовірно від Кіркорова

Author name 16 Березня 2021 в 09:03

Поділитися статтею

Анастасія Стоцька
Анастасія Стоцька

Зараз співачка і просто неймовірна рудоволоса красуня Анастасія Стоцька одружена з Сергієм Абгаряном. Пара виховує дітей, але намагається не показувати відносини.

У шлюбі з Сергієм Абгаряном у Анастасії народився старший син Олександр і молодша дочка Віра. Незважаючи на те, що в шлюбі вони вже давно, публіка все одно впевнена – це діти від Філіпа Кіркорова. І це пишуть Анастасії в описі під кожним фото з її дітьми.

І правда, якщо придивитися до знімків сина Олександра, можна побачити, що у нього такі ж темне волосся і кучеряшки, як і у його потенційного батька.

Сама ж Анастасія Стоцька запевняє – Кіркорова любить як одного і як артиста, але у них нічого не було

У своєму Інстаграм-акаунті Анастасія Стоцька зважилася на важливий крок – показала фото своєї молодшої дочки Віри з її першої фотосесії. Малятко ще схожа на маленький клубочок, і виглядає це дуже мило.

“Моя Віра “, – так зворушливо і ніжно рудоволоса артистка підписала знімок в соціальній мережі Instagram,

https://www.instagram.com/p/CMc6x_NAJOK/?igshid=5tstr8q2ixl4

Нагадаємо, Колись Анастасія Стоцька записувала дуети з Філіпом Кіркоровим і виступала з ним на одній сцені в мюзиклі “Чикаго “. Артисти знайомі багато років, але їхні стосунки ніколи не виходили за межі творчих і дружніх. Однак це не заважає шанувальникам який рік обговорювати зовнішню схожість дітей Анастасії і спадкоємців Філіпа.

Варто відзначити, що з тих пір вже і у Анастасії склалася своя особисте життя (вона вийшла заміж і народила дітей), і у Філіпа є сім’я – діти Мартін і Алла-Вікторія, а також їх хрещена і біологічна мама Наталя Єфремова.

Хто справжня мати дітей Філіпа Кіркорова: Алла Пугачова, Ані Лорак або Наталя Єфремова?

https://youtu.be/6YdtiCraeWQ

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею