Олег Винник не встояв перед грайливою Настею Каменських і заглянув їй під плаття: “Моя хорошенька”

Author name 16 Березня 2021 в 11:03

Поділитися статтею

Олег Винник і Настя Каменських
Олег Винник і Настя Каменських

У мережі показали пікантний момент, який стався між Настею Каменських і Олегом Винником в ефірі шоу “Маска”.

Настя Каменських і Олег Винник є зоряними детективами в розважальному шоу “Маска” на телеканалі “Україна”. Вся країна щотижня спостерігає, як вони між собою фліртують, обіймаються, танцюють під час ефіру. Телеглядачі відзначають очевидність того, що пишнотіла Настя Каменських дуже подобається повелителя вовчиць Олегу Виннику. Більш того, деякі і зовсім вважають, що якби серця Винника і Каменських були вільні, вони стали б однією з найкрасивіших пар вітчизняного шоу-бізнесу.

Настя Каменських і Олег Винник
Настя Каменських і Олег Винник

Нещодавно в Мережі з’явилося відео-фрагмент з шоу “Маска”. У кадрі Настя Каменських вирішила представити себе екстравагантним чином. Артистка вилізла на суддівський стіл і встала, розставивши ноги, прямо над особою Олега Винника. У ролику видно, що Винник зовсім не була проти і навіть почав погладжувати ноги Каменських своїми руками. Після цього він допоміг артистці спуститися зі столу на місце, сховавши обличчя в її декольте. Знімаючи Настю зі столу, Винник сказав:

“Іди до мене, моя хорошенька”.

Варто відзначити, що в Мережі вже давно обговорюють можливий роман між Настею Каменських і Олегом Винником. З огляду на популярність героїв статті, зовсім не дивно, що їм присвячені безліч фанатських акаунтів в соціальних мережах. Якраз в таких фан-акаунтах шанувальники публікують відео, на яких зображено неоднозначне поведінку Каменських і Винника. Так, в Мережу потрапляють відео, де Каменських треться об колегу, чіпає його обличчя руками і всіляко заграє з ним. Варто відзначити, що Винник не проти такого поводження.

https://www.instagram.com/p/CKs8f6ThFYG/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею