Недоглянута Джамала з пучком на голові показала сімейні будні з двома дітьми: “Я щаслива “

Author name 16 Березня 2021 в 11:03

Поділитися статтею

Джамала
Джамала

Джамала – не тільки відома українська співачка з сильним голосом, а й мама двох маленьких синів.

Джамала вийшла заміж в 2017 році за підприємця Бекіра Сулейманова. Кар’єра для співачки відразу перейшла на інше місце, а в пріоритеті стала стала сім’я. Уже через півтора року після весілля, 27 березня 2018 року, співачка народила первістка – сина Еміра-Рахмана, а в липні цього року Джамала стала мамою вдруге. У артистки народився син Селім-Гірай.

Джамала з чоловіком і дітьми
Джамала з чоловіком і дітьми

Артистка зізнається, що бути успішною співачкою і хорошою мамою – дуже важка задача.

“Діти – чоловік – робота – собака – домашні справи – трошки ти. І якщо в цьому є успіх – прекрасно. Сказати, що зараз непросто – нічого не сказати. Буває, що я заколисують Селімку, а в цей час в навушниках прослуховую майстер альбому, паралельно в ноут вибираю обкладинку, вичитую інтерв’ю, потім в блокноті готуюся до інтерв’ю англійською. “, – зізнається Джамала.

Джамала показала, як виглядають її сімейні будні

Нещодавно в своєму Інстаграм-блозі Джамала опублікувала сімейне фото з синами. На знімках співачка показала, як годує молодшого сина дитячим сирком. На фото Джамала стала в простому домашньому і злегка недоглянутою вигляді. На її обличчі не було макіяжу, волосся співачка зібрала в пучок, а одягнена вона була в мішкуватий кофту-худі.

View this post on Instagram

A post shared by Jamala (@jamalajaaa)

Незважаючи на це, користувачі Мережі відзначили, що Джамала з сином виглядають дуже милими і щасливими. “Такі милашки”, “Яке щастя, коли мама розумна”, “Неймовірно милі мама з синочкам”, “Ой які ви славні. Селімчік вже такий великий, сонечко “, – пишуть коментатори.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею