Анастасія Волочкова в молочному бікіні похвалилася плоским животом: епатажна балерина знову здивувала публіку

Author name 17 Березня 2021 в 17:03

Поділитися статтею

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Епатажна балерина Анастасія Волочкова не перестає дивувати публіку, публікуючи неоднозначні фото.

Анастасія Волочкова має статус досить скандальної представниці вітчизняного шоу-бізнесу. Крім того, що балерина часто встряє в скандальні історії, вона любить епатувати публіку неординарними витівками. Волочкова регулярно публікує в своєму Інстаграм-блозі пікантні знімки, де вона демонструє свій фірмовий шпагат показує в найнесподіваніших місцях – на пляжі, в лазні, на балконі. Крім того, часто Анастасія з’являється на знімках і зовсім без одягу.

Анастасія Волочкова в лазні, фото з її ж Інстаграм
Анастасія Волочкова в лазні, фото з її ж Інстаграм

Нещодавно Анастасія Волочкова опублікувала свіже фото, де показала особливості своєї фігури в молочному купальнику. Цей купальний наряд підкреслив соковиті стегна артистки і її пишний бюст. Однак в очі відразу впадає непропорційність балерини – у Анастасії дуже широкі плечі і через це її фігура здається грубою.

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

“Кравчиня нашого комплексу допомогла мені вдосконалити балетну пачку Лебедя для завтрашнього спектаклю в Лобні. І заодно, створюємо моделі купальничків “, – підписала фото Волочкова.

Варто зазначити, що користувачі Мережі не змогли прокоментувати знімок, через те, що Волочкова відключила таку можливість. Це пов’язано з тим, що останнім часом у балерини з’явилося багато Хейтерів, які залишали образливі коментарі під публікаціями Анастасії. Щоб захистити себе від негативу, балерина не дає можливість фоловерам висловити свою думку в коментарях.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею