Як виглядають батьки Тіни Кароль і як вони ставляться до майбутнього зятя Дана Балана: все про сім’ю поп-діви

Author name 17 Березня 2021 в 18:03

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Українська співачка Тіна Кароль намагається тримати особисте життя подалі від сторонніх очей. Проте, приховати абсолютно всі факти від публіки неможливо.

Зараз Тіна є однією з найбільш затребуваних вітчизняних артисток. На її рахунку десятки хітів і кліпів, вона регулярно з’являється в рейтингових телепроектах, а квитки на концерти Кароль розлітаються миттєво. Звичайно, таких висот їй вдалося домогтися не відразу і саме батьки посприяли тому, щоб їхня дочка розвивала свої музичні здібності.

Героїня нашої сьогоднішньої статті народилася в сім’ї інженерів — Світлани Андріївни і Григорія Самойловича Ліберманів. Спочатку вони жили в місті Оротукан Магаданської області, а пізніше переїхали до Івано-Франківська.

Ставши успішною, Тіна перевезла сім’ю ближче до себе в Київ, однак бачитися частіше від цього вони не стали. Пов’язано це не тільки з завантаженим робочим графіком співачки:

“Ми не так часто збираємося разом. У нас вже різний світогляд, але традиції треба берегти. Для нас традиції — це Різдво, Великдень і мамин день народження. Тато свій день народження любить святкувати на роботі”, — розповіла Кароль в одному з випусків програми “Зірковий шлях”.

Батьки Тіни Кароль
Батьки Тіни Кароль

Артистка зізнається, що всі важливі рішення в життя вже давно приймає сама без порад з матір’ю і батьком:

“У слові “родители” є корінь “родить” — це його основне значення. Народити, нагодувати, виростити, вивчити. Власне, люди приходять в цей світ і йдуть з нього на самоті. Я ціню батьків, люблю їх, але своє життя, себе і своє майбутнє я будую самостійно”.

Сім'я Тіни Кароль
Сім’я Тіни Кароль

Так само було і тоді, коли Тіна вирішила відправити сина Веніаміна на навчання до Англії. Хлопчик вже давно живе і вчиться в Лондоні, а додому до мами приїжджає на канікули:

“Я поставила їх перед фактом. Ми давно завели правило — я з ними рідко раджуся, бо все одно зроблю так, як вважаю за потрібне. Мої батьки, звичайно, були в шоці спочатку, але їм нічого не залишалося”.

Веніамін Огір - син Тіни Кароль
Веніамін Огір — син Тіни Кароль

До речі, Веня залишився у Кароль від шлюбу з Євгеном Огіром, який помер у 2013 році після тривалої боротьби з онкологією. З тих пір зірку не бачили у відносинах з іншим чоловіком, проте вже досить довгий час Тіні приписують роман з молдавським співаком Даном Баланом.

Тіна Кароль і Дан Балан
Тіна Кароль і Дан Балан

Його мати Людмила вже знайома з потенційною невісткою, адже вона виходила на сцену шоу “Голос країни” разом з нею і з сином, а ось батьки Кароль в полі зору широкої публіки не з’являються, тому про їхні стосунки з Баланом невідомо нічого. Що стосується реакції Веніаміна на появу вітчима, то артистка одного разу зізналася, що він поки що не готовий до таких змін в житті.

Більше цікавих подробиць про відносини Тіни і Дана дивіться нижче:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею