Андрій Данилко був помічений в обіймах молодого чоловіка: ось чому він до сих пір не одружений

Author name 18 Березня 2021 в 14:03

Поділитися статтею

Андрій Данилко
Андрій Данилко

У Мережі з’явилося фото, де Андрій Данилко обіймає відомого телеведучого Володимира Остапчука.

Андрій Данилко – епатажний, яскравий і один з найвідоміших в світі зірок українського шоу-бізнесу. Публіка знає його як Вєрку Сердючку – гуморну, екстравагантну артистку із зіркою на голові. Незважаючи на те, що Данилко взяв паузу в музичній кар’єрі і вже давно не виступає в образі Сердючки, його популярність не зменшується. Артиста постійно запрошують в різні шоу в якості члена журі. Зараз Данилко є детективом в розважальному шоу “МАСКА”. Там він разом з Настею Каменських, Олею Поляковою, Олегом Винником і Дзідзьо намагається вгадати зірок, які ховаються під костюмами.

Детективи шоу Маска
Детективи шоу Маска

Нещодавно ведучий шоу “Маска” Володимир Остапчук опублікував на своїй сторінці в Інстаграм кумедний кадр з шоу. На знімку ведучий постав в дуже незвичайному вигляді – в образі мільйонерки донни Рози з фільму “Здрастуйте, я ваша тітка!”. Саме в такому вигляді Остапчук з’явиться в наступному випуску “Маска”. При цьому на фото він був не сам, а з Андрієм Данилком, який міцно обіймав Остапчука за талію.

Андрій Данилко та Володимир Остапчук в образі тітки Рози
Андрій Данилко та Володимир Остапчук в образі донни Рози

Андрій Данилко так і не знайшов сімейне щастя

Про особисте життя артист говорить не любить. Відомо те, що в свої 47 років Андрій не одружений і дітей у нього немає. Втім, якщо ще кілька років тому Данилко говорив, що мріє про сім’ю, то зараз він стверджує, що самотність – це його гармонійний стан.

Більше про життєві випробування музиканта дивіться в нашому відео на каналі “Одна хвилина”:

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею