Як виглядають дружина і четверо дітей футболіста київського “Динамо” Андрія Шевченка: зразкова сім’я

У минулому футболіст київського "Динамо", а нині головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко може похвалитися не тільки високими досягненнями в спорті.

Свою запаморочливу спортивну кар’єру Андрій почав ще в дев’яностих. На його рахунку звання Заслуженого майстра спорту України, а також безліч престижних нагород в індустрії, включаючи “Золотий м’яч 2004”.

Андрій Шевченко з Золотим м'ячем
Андрій Шевченко з Золотим м’ячем

Незважаючи на постійні тренування і насичені робочі графіки, Шевченко зумів знайти сімейне щастя і створити міцну сім’ю. У 2004 році він таємно одружився на американській моделі польського походження Крістен Пазік, яка подарувала йому чотирьох дітей.

Андрій Шевченко та Крістен Пазік
Андрій Шевченко та Крістен Пазік
Сім'я Андрія Шевченка
Сім’я Андрія Шевченка

Старшого звати Джорданом і йому вже 16, наступним на світ з’явився Крістіан, зараз хлопчикові 14. Ще через 6 років у подружжя народився Олександр, а молодшого звуть Райдер-Габріель, зовсім скоро йому виповниться 7.

Коли Андрій був гравцем, часу на дружину і синів не вистачало, зате тепер у нього є можливість надолужити згаяне:

“Кар’єра футболіста не дає тобі можливості насолоджуватися дрібними моментами спілкування з дітьми, спостерігати за ними, як вони змінюються, а вони змінюються дуже швидко. Зараз у мене трішечки є часу на двох моїх молодших синів, щоб спостерігати ці всі процеси”, — розповідав спортсмен в одному зі своїх інтерв’ю.

Андрій Шевченко з дружиною
Андрій Шевченко з дружиною
Андрій Шевченко і його четверо синів
Андрій Шевченко і його четверо синів

По стопах батька пішов лише Крістіан — хлопчик тренується в академії “Челсі”, Джордан любитель подивитися матчі, а ось просто так грати в футбол з татом люблять усі.

Андрій Шевченко з синами
Андрій Шевченко з синами

До речі, Андрій Шевченко разом з сім’єю в останні кілька років живе в Лондоні, при цьому в Києві вони бувають регулярно.

Схожі статті

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.

Куди зник перший переможець шоу “Зважені та щасливі” хокеїст Микола Ворошнов: “У вас ожиріння 18-го ступеня”

Всі українці з захопленням спостерігали, як 180-кілограмовий Микола Ворошнов втратив половину ваги на шоу "Зважені та щасливі", здобувши перемогу. Дізнаймося, чим нині займається чоловік.