Гаррі Галкін розмовляє по телефону з дідусем: чоловік Алли Пугачової показав відео з сімейного архіву

Author name 19 Березня 2021 в 21:03

Поділитися статтею

Максим Галкін з донькою
Максим Галкін з донькою

Максим Галкін – та людина, яка досить багато показує в своєму Інстаграм-акаунті.

Однак деякі особисті питання бажає залишати за кадром. Напередодні Максим Галкін поділився відео з домашнього архіву, де його маленький син Гаррі ходить з телефоном і розмовляє з дідусем. Але з яким дідусем, адже ні по маминій, ні по татовій лінії у нього не може бути дідусів і бабусь? Галкін розкрив всі карти, і навіть тут знайшов чим здивувати.

Хто є дідусем і бабусею для онуків Максима Галкіна – Гаррі і Лізи?

“Дідусь і бабуся – це дуже важливо для дітей. На жаль, ні моїх, ні Алли батьків в живих немає. Але нам пощастило, такими близькими людьми для дітей стали наші друзі. Бабусею була для Лізи і Гаріка Галина Борисівна Волчек. Вона їх дуже любила, і в будь-який вільний час приїжджала до нас, або діти відвідували її “, – ділиться чоловік Алли Борисівни в соціальній мережі Інстаграм.

“Ще однією бабусею стала Аліна Редель, найближча подруга Алли з давніх часів, та ще й живе по сусідству через поле. І у нас є приголомшливий дідусь – наш близький друг, за сумісництвом гастрольний імпресаріо для кращих естрадних і класичних артистів – Семен Могилевський. І хоча у нього є рідні улюблені внуки, він не менше прив’язаний до наших дітей. Діти його обожнюють. Семен живе в Ізраїлі, тому зараз немає можливості бачитися, але телефонні созвона кожен день – це вже ритуал “, – описує Максим Галкін.

Він написав, що підглянув за Гаріком (так ласкаво він називає сина у себе вдома), і запитав дозволу – чи можна опублікувати цей ролик. Син погодився.

На відео видно, що він сидить у вітальні, де ходить Гаррі і голосно щось розповідає по телефону.

https://www.instagram.com/tv/CMmUa6WnfCr/?igshid=qh7qbrtb68yw

Нагадаємо, Гаррі і Ліза Галкін – сурогатні діти Алли Борисівни і Максима. Вони народилися завдяки тому, що ще в молодому віці Алла Борисівна заморозила свою яйцеклітину. Тому фактично в дітях тече кров і тата, і мами.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею