Як виглядає чоловік і діти Олени Кравець? Зірка “Квартал 95 ” опублікувала рідкісне сімейне фото

Олена Кравець вперше за довгий час показала чоловіка і дітей на фото.

Зірка “кварталу 95” Олена Кравець ще зі студентства брала участь в КВН, завдяки чому і стала чи не найвідомішою жінкою-гумористка в Україні. На рахунку Олени пародії на найвідоміших жінок-політиків і артисток українського шоу-бізнесу.

Олена Кравець – не тільки успішна актриса, але і любляча дружина і турботлива мати трьох дітей. Зі своїм чоловіком Сергієм зірка виховує 17-річну дочку Машу і чотирирічних двійнят Ваню і Катю.

Олена Кравець з чоловіком і дітьми

Олена дуже рідко ділиться сімейними фотографіями, проте недавно знаменитість показала рідкісне фото свого чоловіка з маленьким сином. Вони позували на тлі річки Дніпро.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCMrBY04jmaV%2F&is_from_rle

“Мої мужички”, – написала під знімком Олена.

Користувачі Мережі відразу ж почали коментувати фото і відзначили, що маленький Ваня дуже схожий на свою маму.

“Маленький схожий на маму”, “Син копія Олени і чоловік красень”, “Копія мами Олени”, “Щастя сім’ї !!!! синочок мамина копія”, “Гарний, на маму схожий”, – пишуть коментатори.

Нагадаємо, Олена Кравець вийшла заміж за Сергія в 2002 році, задовго до своєї популярності. В одному зі своїх інтерв’ю Олена розповіла, що одружитися і влаштувати банкет вони вирішили після того, як дізналися про її вагітність, поки животик ще був не так помітний.

Весілля Олени Кравець

До весілля майбутнє подружжя зустрічалися кілька років. Уже через півроку після одруження з’явилася на світ дівчинка Маша, яка виросла дуже схожою на свою маму.

Олена Кравець з чоловіком і старшою дочкою

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.