Все ще пам’ятає: Тіна Кароль показала особливий талісман, який носить в пам’ять про покійного чоловіка

Author name 23 Березня 2021 в 17:03

Поділитися статтею

Архівне фото Тіни Кароль з вінчання
Архівне фото Тіни Кароль з вінчання

Українська співачка Тіна Кароль зберігає пам’ять про чоловіка, який помер в 2012 році від важкого онкологічного захворювання.

Українська співачка Тіна Кароль показала своїм шанувальникам життя поза сценою. Зокрема співачка показала особливий талісман, який завжди з собою носить в пам’ять про свого чоловіка Євгена Огіра. Таким талісманом виявилася маленька іграшкова панда. Саме з цією маленькою іграшкою Тіна прийшла в день прем’єри своєї нової пісні “Скандал” на три українські радіостанції, повідомляє ЖВЛ.

Т
Тіна Кароль і її особливий талісман

«Якби ви знали, що для мене значить панда. Мій чоловік завжди був пандою », – зізналася Тіна Кароль в відео.

Нагадаємо, 15 червня 2008 року, українська співачка Тіна Кароль стала дружиною, вийшовши заміж за свого продюсера Євгенія Огіра. Уже через кілька місяців подружжя стало батьками – у них народився хлопчик, якого назвали Веніаміном. Однак сімейне щастя було недовгим. Через 4 роки після весілля в 2012 році в Євгена Огіра виявили важке онкологічне захворювання – рак шлунка. Через рік чоловіка Тіни Кароль не стало.

Тіна Кароль з чоловіком Євгеном Огіром
Тіна Кароль з чоловіком Євгеном Огіром

Співачка дуже важко переживала цю втрату. І навіть зараз, через 8 років, Тіна не може говорити про померлого чоловіка без сліз на очах. В одному з інтерв’ю раніше Кароль розповіла, що чоловік їй дав установку бути щасливою, усміхненою, талановитої і сильною. І вона завжди буде слідувати цим правилам.

Більше про історію кохання Тіни Кароль та Євгена Огіра дивіться на Ютуб-каналі Одна хвилина:

https://www.youtube.com/watch?v=RkmhGWTSz1M

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею