Максим Галкін розкрив свій секрет молодості: “Тоналка і прищіпки на потилиці “

Author name 25 Березня 2021 в 16:03

Поділитися статтею

Максим Галкін
Максим Галкін

44-річний гуморист і шоумен Максим Галкін оприлюднив нове фото і вразив публіку помолоділим видом.

Сімейне життя Максима Галкіна і Алли Пугачової завжди було цікавим публіці. Адже в нерівний шлюб Примадонни російської естради та гумориста мало хто вірив. Все таки різниця в 27 років здається справжньою прірвою між закоханими. Однак Галкін і Пугачова вже 19 років живуть разом, доводячи, що любові всі віки покірні.

Алла Пугачова і Максим Галкін
Алла Пугачова і Максим Галкін

Варто відзначити, що після заміжжя з Галкіним, Алла Пугачова помітно покращала. Вона скинула зайву вагу і змінила стиль одягу на більш молодіжний. Втім, і сам Максим Галкін виглядає набагато молодше свого віку. Публіка жартує, що він з Пугачовою напевно їдять молодильні яблука.

А недавнє фото, яке опублікував Галкін в своєму мікроблозі в Інстаграм, знову викликало у публіки багато питань. Шоумен опублікував Селфі, яке зробив під час чергових зйомок. Максим позував в яскравій жовтій футболці та молодіжній пов’язці-бандані на голові.

https://www.instagram.com/p/CM11DCrsVHc/

При цьому Максим виглядає дуже молодо. На його обличчі практично немає зморшок і вікових змін шкіри. Користувачі Мережі відразу ж почали питати Галкіна, в чому ж секрет його молодості, на що Максим відповів, що тоналка і прищіпка на потилиці творять чудеса. Цікаво, що навіть співак Микола Басков запитав у Максима, що він їсть і п’є, щоб дізнатися, чому він виглядає так молодо.

 ""

Скріншот коментарів під новим фото Галкіна
Скріншот коментарів під новим фото Галкіна

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею