Валерій Меладзе в традиційному костюмі заговорив про рідну Грузію і згадав про вагітну дружину

Author name 26 Березня 2021 в 22:03

Поділитися статтею

Валерій Меладзе
Валерій Меладзе

Не секрет, що брати Валерій і Костянтин Меладзе народилися в сонячної Грузії, і шанують традиції рідної держави. Валерій розповів трохи про свою батьківщину.

“У минулому році, в цей самий час року, я зібрав компанію своїх друзів, з якими ми хотіли поїхати разом до Грузії! Але, на превеликий жаль, кордони закрили і досі не відкрили. Але ми не сумуємо, ходимо періодично по грузинським ресторанам, де іноді співаємо з грузинськими музикантами, танцюємо, згадуємо теплу і гостинну Грузію. Дуже сподіваюся, що в цьому році все відкриють, і я покажу друзям свою Батьківщину “,

– розповів Валерій Меладзе, опублікувавши фотографію в традиційному грузинському вбранні.

Нагадаємо, нещодавно молода дружина Валерія, 41-річна екс-віагрянки Альбіна Джанабаєва повідомила про те, що скоро стане мамою втретє.

Екс-солістка групи ВІА Гра опублікувала у своєму мікроблозі в Instagram фото з пристойно округляється животом, зазначивши, що знаходиться в очікуванні. Через два дні співачка дала свій перший коментар з приводу народження третьої дитини, попросивши не вітав її з вагітністю.

Як зізналася Джанабаєва в бесіді з ведучими «Русского радио», набагато доречніше в цій ситуації порадіти за неї і її чоловіка Валерія Меладзе або просто промовчати. А ось коли малюк з’явиться на світ, тоді пара з радістю прийме всі привітання. Зірка зазначила, що вони з Меладзе щасливі, інші деталі оточуючим знати не обов’язково.

Поки ні подробиць статі дитини, ні будь-яких інших деталей свого цікавого положення Альбіна не розкриває, а її чоловік Валерій і зовсім не любить виставляти особисте життя напоказ величезною публіці.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею