Як виглядає екс-теща Потапа і мама Ірини Горової з “Mozgi Group “? Дочка показала зворушливе фото

Author name 26 Березня 2021 в 23:03

Поділитися статтею

Ірина Горова
Ірина Горова

Ірина Горова, яка вважається засновницею продюсерського центру Mozgi Group разом зі своїм партнером і екс-чоловіком Потапом показала свою маму.

Екс-тещу репера Олексія Потапенка та свою саму рідну в світі жінку Ірина привітала з Днем народження через соціальну мережу Інстаграм.

“Ось дивлюся на тебе і не розумію як же у тебе виходить так сильно нас усіх любити, прощати, піклуватися, оточувати теплом і таким неймовірним чарівним світом дитинства і затишку) “, – написала Наталя, і опублікувала фото в обнімку зі своєю мамою .

На знімку, зробленому вдома у вітальні в дзеркало видно, що мама Ірини дуже струнка, у неї теж чорний колір волосся, вона стежить за собою і стильно одягається, але з урахуванням свого віку.

“Пам’ятаю як ти сиділа поруч всю ніч, коли я маленька хворіла, гладила мене і розповідала якісь казки, пришивала комірці щонеділі перед школою, в’язала мені светрики, розпускаючи свої, тому, що хотілося, щоб доця була в обновці, вишивала« chess »на кофтині, тому, що я захоплювалася шахами, жертвувала походами в кіно, тому що Ірочка не любила бути вдома без мами і тата …) “, – згадує колишня дружина українського репера Олексія Потапенка Ірина.

“Мамуся я дуже тебе люблю і все пам’ятаю і дуже ціную) будь здоровенька і посміхайся частіше) “, – резюмувала Горова.

https://www.instagram.com/p/CM5Mb5BFDLc/?igshid=1xo2ipfum4jl1

Шанувальники в коментарях приєдналися до зворушливим словами Ірини Горової, побажавши її мамі довгих років життя, міцного здоров’я, миру і благополуччя в їх сім’ї.

Нагадаємо, Ірина Горова – колишня дружина Потапа. У них є спільний син Андрій. У Ірини також є старша дочка Наталя, яку Потап прийняв як свою і виховував. Зараз їх об’єднує спільний бізнес.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею