Як виглядає сестра Наташі Корольової, яка в дев’яностих була популярною співачкою: драми в житті Русі

Author name 30 Березня 2021 в 17:03

Поділитися статтею

Наташа Корольова зі своєю старшою сестрою
Наташа Корольова зі своєю старшою сестрою

У співачки Наташі Корольової є старша сестра Ірина, яка раніше збирала стадіони і виступала під псевдонімом Руся. Однак про неї вже давно нічого не чути.

52-річна Ірина Поривай схожа на Наташу не тільки зовні, але і видатними вокальними даними. В кінці вісімдесятих героїня нашої сьогоднішньої статті засвітилася на всесоюзному музичному конкурсі “Золотий камертон”, а незабаром вийшла заміж за продюсера, поета і композитора Костянтина Осауленка.

Ігор Ніколаєв з чоловіком Ірини Поривай Костянтином Осауленко
Ігор Ніколаєв з чоловіком Ірини Поривай Костянтином Осауленко

Чоловік вигадав дружині сценічне ім’я Руся, став її продюсувати і організовувати концерти, тому популярність сестри Корольової почала швидко набирати обороти.

Вже на початку дев’яностих Ірина прославилася на всю країну, однак вдома в цей час все було не так райдужно. Їх з Костянтином первісток Вова народився з важкою формою ДЦП. Всі гонорари з гастролей співачка витрачала на лікування сина, і навіть найкращі лікарі Канади, де вони на той момент намагалися заробити грошей, не змогли створити диво. У 11 років хлопчик помер, що назавжди розбило серце люблячої матері.

Рідні Ірини боялися, що вона може накласти на себе руки. На щастя, з підтримкою близьких жінка поступово оговталася від горя і наважилася на другу дитину.

Ірина Поривай з мамою, сестрою, чоловіком і сином
Ірина Поривай з мамою, сестрою, чоловіком та сином Матвієм
Ігор Ніколаєв, Людмила Поривай, Наташа Корольова і її сестра Ірина
Ігор Ніколаєв, Людмила Поривай, Наташа Корольова та її сестра Ірина

У пари народився ще один син Матвій. Він був абсолютно звичайним малюком, поки в чотири роки медики не діагностували йому аутизм. Це психічний розлад, який проявляється порушенням соціальних, мовних, особистісних сторін розвитку, а також навичок спілкування.

Як каже сама Ірина, зовні і фізично Матвій — нормальний хлопчик, проте він абсолютно непристосований до життя, тому вона була змушена залишити кар’єру в минулому, щоб займатися розвитком і вихованням дитини.

Руся в молодості
Руся в молодості

Незважаючи на такі складні повороти долі, Руся наважилася втретє стати мамою. У 2006-му вона народила чоловікові абсолютно здорову дочку Соню:

“Як добре, що так сталося! У Моті з’явилася Соня, вона страшно його любить. І я розумію, якщо зі мною щось трапиться, син не залишиться в цьому світі один, у нього є сестра”, — розповідала героїня статті в програмі “Сегодня вечером” з шоуменом Андрієм Малаховим.

Ірина Осауленко (Поривай) з дітьми
Ірина Осауленко (Поривай) з дітьми

Молодша сестра допомагає старшій займатися реабілітацією племінника, а сама Ірина з дітьми і чоловіком вже багато років живе в США. Там же облаштувалася і їхня матір Людмила Іванівна.

Співачка Руся зараз
Співачка Руся зараз

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею