Ілона Гвоздьова кардинально змінила імідж: обрізала довге волосся і зробила стрижку боб-каре, але без чубчика

Author name 2 Квітня 2021 в 14:04

Поділитися статтею

Ілона Гвоздьова
Ілона Гвоздьова

Переможниця легендарного танцювального шоу “Танці з зірками” Ілона Гвоздьова наважилася на зміни і несподівано змінила імідж.

Вперше на телебачення Ілона потрапила завдяки проекту “Танцюють всі” на СТБ, але саме “Танці з зірками” на 1+1 принесли їй широку популярність. У сезоні 2018 року Гвоздьова в парі з гумористом Ігорем Ласточкиним завоювала заповітний кубок, а її остання поява на паркеті викликала вельми неоднозначну реакцію.

Ілона Гвоздьова розповіла про першу роботі за 50 грн
Ілона Гвоздьова та Дмитро Танкович

Справа в тому, що героїня статті стала партнеркою телеведучого Дмитра Танковича, знаходячись на восьмому місяці вагітності. Глядачі дуже гостро сприйняли бажання Ілони танцювати в положенні, тому вони покинули шоу на першому ж вигоні.

Незабаром після цього Гвоздьова народила чоловікові Івану Хомячуку прекрасного хлопчика, якого назвали Домініком, також пара виховує доньку Рію. Діти регулярно з’являються в Інстаграмі своєї зіркової мами, чим завжди викликають масу позитивних коментарів від її численних підписників.

Ілона Гвоздьова з чоловіком і дітьми
Ілона Гвоздьова з чоловіком і дітьми

На цей раз Ілона присвятила кілька публікацій собі коханій і показала несподіване перетворення. Так, танцівниця вкоротила волосся, обрізавши його до довжини вище плечей, і не пошкодувала. В салон зірка зайшла однією людиною, а вийшла зовсім іншою — зараз її стрижка нагадує подовжене каре.

Преображення Ілони Гвоздьової
Перетворення Ілони Гвоздьової
Преображення Ілони Гвоздьової
Перетворення Ілони Гвоздьової
Преображення Ілони Гвоздьової
Перетворення Ілони Гвоздьової

Зміна іміджу пов’язана не з настанням весни і бажанням змін, як це було у екс-колег по тревел-шоу “Орел і решка” Лесі Нікітюк та Регіни Тодоренко, а з тим, що після переривання грудного вигодовування у Гвоздьової почало сипатися волосся. Ось вона і вирішила попрощатися з довжиною.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею