Невістка Оксани Марченко похвалилася ідеальною фігурою на 5 день після пологів: наче й не народжувала

Author name 2 Квітня 2021 в 14:04

Поділитися статтею

Оксана Марченко з невісткою Катериною
Оксана Марченко з невісткою Катериною

Невістка Оксани Марченко Катерина показала плоский і підтягнутий живіт на 5 день після пологів.

26 березня стало відомо, що зірка “Х-Фактора” Оксана Марченко стала бабусею – народила її невістка Катерина. Дівчина вийшла заміж за старшого сина зірки “Х-Фактора” Богдана минулої осені, а всього через півроку на світ з’явився первісток пари. Вагітність вони ретельно приховували протягом дев’яти місяців. У пари народився хлопчик, якого назвали Віктором, на честь дідуся.

У телеведучої Оксани Марченко народився онук
Оксана Марченко з онуком

Через 5 днів після пологів дівчина опублікувала в Інстаграм-сторіз фото, де продемонструвала плоский живіт і практично ідеальну фігуру.

Невістка Оксани Марченко похвалилася фігурою на 5 день після пологів
Невістка Оксани Марченко похвалилася фігурою на 5 день після пологів

Втім, це не дивно, адже Катерина також недавно оприлюднила відео, де показала, як займається в спортзалі, перебуваючи на 7 місяці вагітності. Ймовірно, дівчина до останнього займалася спортом, щоб тримати себе в формі і мати плоский живіт навіть після пологів.

https://www.instagram.com/p/CNIvVqapjoZ/

Про невістку Оксани Марченко і Віктора Медведчука відомо, що вона блогер і модель. На момент весілля їй було 22 роки, а синові Марченко Богдану 23. Публіка здивувалася, для чого такий поспіх з весіллям, адже молодята ще дуже молоді. Як виявилося, причиною одруження стала вагітність. Незважаючи на те, що Катерина блогер і регулярно публікує фотографії в своєму Інстаграм-блозі, їй до останнього вдалося приховувати свою вагітність і округлий живіт.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею