Любов аудиторії Леся завоювала ще за часів її участі в тревел-шоу “Орел і решка”. З тих пір змінилося небагато чого, за винятком місця роботи і кількості шанувальників. Зараз Нікітюк є обличчям “Нового каналу”, а глядачі обожнюють її за почуття гумору, легкість і простоту.
Треба сказати, що теледіва обожнює увагу до своєї персони, тому раз по раз намагається привернути її. В основному відбувається це в соціальних мережах, де регулярно з’являються нові фото і відео зірки.
На цей раз у себе в Інстаграмі Леся Нікітюк опублікувала кадр, на якому вона буквально повисла на дереві, вибравши для цього не найзручніший наряд. На ній чорне міні, рожева кофта і відкриті босоніжки на підборах із зав’язками.
“Нарешті кінець тижня… Тепер можна і зависнуть”, — написала знаменитість.
Підписники поставили десятки тисяч відміток “Подобається” і написали безліч коментарів, теж з гумором:
- “Так Леся починала свою кар’єру”;
- “Панда на підборах”;
- “Стигла. Можна брати”;
- “Чому це ти на стволі дерева по вихідним, чарівна Леся? Невже методика така по підбору мужика?”;
- “Так виглядають ноги Богині”;
- “Шест якийсь не блискучий”.
До речі, зовсім недавно телеведуча вирішила оновити імідж і обрізала своє довге волосся. Результат перетворення, звичайно, тут же з’явився в Інстаграмі Лесі Нікітюк.
Новий імідж Лесі Нікітюк“А ще вранці була з довгим. Заодно і схудла”, — прокоментувала зірка свої зміни.