Пляжні фото мами Дана Балана наштовхують на думку: Дан привчений до красивого жіночого тіла

Людмила Балан - 63-річна знаменита співачка не менш відомого молдаванина. Якщо поглянути на її Інстаграм-аккаунт, можна сміливо заявити - вона ще дасть жару.

Людмила Балан – струнка, стильна і модна. Вона з’являється на публіці у відвертих нарядах, неодноразово світилася навіть в купальному костюмі. Ми вирішили показати вам, наскільки мама Дана Балана молодо і свіжо виглядає.

До слова, багато фанатів знайшли вражаючі подібності Людмили та ймовірної обраниці її сина Тіни Кароль. Вони обидві – стрункі блондинки, які ефектно виглядають і стежать за собою. Ці фотографії тільки підтверджують ці твердження.

Як бачимо, вона з легкістю може позувати на фото в короткій спідниці і топіку з відкритим животом. Багаторічний правильний режим харчування робить це можливим.

Людмила Балан
Людмила Балан

Обтягуючі джинси і модна блузка з відкритими плечима – це тренд. А мама Дана Балана любить бути в тренді.

Мама Дана Балана Людмила
Мама Дана Балана Людмила

А концертні вбрання мами Дана Балана – не більше приголомшливі. Її блискучі сукні і зухвале міні – це візитна картка зірки.

Людмила Балан на Новий рік
Людмила Балан

У купальному костюмі в 63 роки? Чому б і ні! Людмила Балан – ефектна красуня з апетитними формами, які не можна приховувати під сарафанах.

Мама Дана Балана
Мама Дана Балана
Мама Дана Балана
Мама Дана Балана

І в закритому купальнику Людмила теж виглядає дуже ефектно. Адже вона – струнка, фігуриста, акуратна.

Мама Дана Балана
Мама Дана Балан
Мама Дана Балана
Мама Дана Балана

Дивлячись на ці знімки напрошується тільки одна думка – мама Дана Балана явно привчила сина до того, що жінка повинна бути красивою, стрункою, ефектною. Саме за цими критеріями він і міг вибрати Тіну Кароль.

Син української співачки Тіни Кароль Веніамін Огір в 12 років живе один: чому так сталося?

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.