Віра Брежнєва в чорному ліфі і розхристаному білому піджаку показала прес: вагітністю там і не пахне

Author name 7 Квітня 2021 в 12:04

Поділитися статтею

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

З огляду на те, що співачка Віра Брежнєва вже так давно знаходиться в шлюбі з Костянтином Меладзе, але все ніяк не народила дитину, публіка насторожена.

Вони з нетерпінням чекають будь-якої інформації про цікаве положення свого кумира. Тим більше, Альбіна Джанабаєва зважилася ж на третю дитину. Значить і Віра Брежнєва повинна “зрівняти ” рахунок в кількості дітей. Адже у неї вже є двоє від попередніх шлюбів, а з Костянтином спільних дітей немає.

Однак Віра Брежнєва не поспішає йти в материнство і буквально приголомшує шикарною фігурою

Так, екс-віагрянки опублікувала на своєму профілі в соціальній мережі Інстаграм фото в стильному аутфіт. Там вона одяглася в мінітоп чорного кольору. Поверх одягнений тільки розстебнутий піджак і штани білого кольору, які злегка великі на Віру. Таким чином вона здається ще більш мініатюрної і худий.

“Білий – однозначно мій колір) Але легка почервоніння після сонячних променів його ще більше підкреслює. Мій новий костюм @myseasons просто любов! “,

– висловилася виконавиця в описі до фотографії.

https://www.instagram.com/p/CNWud16j8-c/?igshid=t467t9i5cohx

Нагадаємо, що недавно Віра Брежнєва разом зі своїм чоловіком Костянтином Меладзе, а також дочками Сонею Кіперман і Сарою їздили відпочивати. Як виявилося. нинішній залицяльник мами відмінно ладнає зі своїми прийомними дітьми, і тому відпочинок всією сім’єю – часте розвага у Брежнєвої.

Також раніше ми робили відео про історію кохання Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе. Як ви вважаєте, чи можна назвати екс-віагрянки розлучницею?

Розлучниця Віра Брежнєва? Як насправді у Костянтина Меладзе і Брежнєвої зав’язався роман?

https://youtu.be/XYNLLCR0o1Y

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею