Як виглядає сестра Віри Брежнєвої? Красуня і дружина Меладзе показала близнючку

Author name 8 Квітня 2021 в 23:04

Поділитися статтею

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Віра Брежнєва – безумовно, красуня і дуже приваблива жінка. Багато чоловіків тільки можуть мріяти про те, щоб побачити її сестру, схожу як дві краплі води.

А Віра точно знає, чого хочуть її фанати, тому показала у себе в Інстаграм-профілі рідкісний знімок з відпочинку зі своєю сестрою. Виглядають представниці сімейства Галушка як близнята.

https://www.instagram.com/p/CNaNHrRD9u6/?igshid=1fiq5d8sy0pf3

Нагадаємо, з Інстаграм-аккаунта Віри Брежнєвої відомо, що ось уже трохи більше тижня 39-річна співачка і телезірка разом з рідними і близькими відпочиває в Дубаї і ділиться своїми враженнями в інстаграме. Подорож співачка організувала спеціально до дня народження своєї старшої дочки Соні, з якою 30 березня виповнилося 20 років – такий от вийшов подарунок.

Віра Брежнєва не упускає можливості похвалитися своїм розкішним відпочинком, і кожен день публікує фото з цікавими думками

https://www.instagram.com/p/CNZOPg2jeUq/

 

Крім самої іменинниці і молодшої дочки Віри, 11-річної Сари, компанію зірці відпочинку також склала її 36-річна сестра Вікторія. Сьогодні Брежнєва поділилася в своєму мікроблозі новим знімком, на якому вони з Вікторією йдуть з пляжу.

Відзначимо, що Вікторія Галушка – 36-річна сестра Віри Брежнєвої. Родом вона з провінційного міста Кам’янське (Дніпродзержинськ, Україна).

Зараз Вікторія розлучена, проте 10 років (з 2008 по 2018) була одружена з 60-річним гумористом, режисером і шоуменом Олександром Цекало.

У шлюбі у пари з’явилося двоє дітей – син Михайло і дочка Олександра.

Після розлучення Вікторія Галушка стала більше часу проводити зі своєю сестрою Вірою Брежнєвою.

Розлучниця Віра Брежнєва? Як насправді у Костянтина Меладзе і Брежнєвої зав’язався роман?

https://youtu.be/XYNLLCR0o1Y

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею