Максим Галкін показав, як виглядала Алла Пугачова, коли йому було два роки: вже утверждена жінка

Author name 12 Квітня 2021 в 13:04

Поділитися статтею

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Ні для кого не секрет, що колосальна різниця Алли і Максима у віці – це дивно, але у них в парі конфліктів з цього приводу немає.

Однак ви тільки уявіть – коли Максиму Галкіну лише виповнилося два роки, його майбутня жінка вже була популярною і широко коханою в усьому Радянському Союзі.

12 квітня, в день космонавтики, Максим виклав рідкісне відео, де його дружина виступає для космонавтів.

“З Днем Космонавтики вас, дорогі передплатники! На цьому відео Алла в 1978 році вітає наших космонавтів, легендарних Георгія Гречка і Юрія Романенка! “, – підписав Максим.

На відео у Алли густа об’ємна шевелюра, у неї яскраво нафарбовані очі і губи. До слова, помітна її щілину між зубами, яку співачка прибрала лише з часом, коли стала багато заробляти.

https://www.instagram.com/p/CNjmxhMHLIp/?igshid=py49ola9anin

Алла Пугачова стала частиною фільму про Чорнобильську катастрофу

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Алла Борисівна стала виконавцем нового саундтрека до фільму “Чорнобиль “, прем’єра якого відбудеться 15 квітня цього року. Це фільм Данила Козловського.

Данила поділився в своїх соціальних мережах прем’єрою кліпу на саундтрек фільму. Він розповів подробиці того концерту, про які знали не всі. Перед виходом на сцену примадонні запропонували надіти спеціальний головний убір, який носили ліквідатори катастрофи, щоб на голові не осідала радіаційний пил. Алла Борисівна відмовилася і одягла чорний капелюх. Вона пояснила, що не може вийти перед глядачем в шапочці.

Максим Галкін також зазначив, що його дружина кілька разів їздила до Чорнобиля, щоб підтримати моральний дух ліквідаторів трагедії. І тільки зараз, через багато років, вона розуміє як це було небезпечно, і наскільки сильно вона ризикувала своїм життям.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею