Як виглядає дружина актора Станіслава Боклана, з якою він разом вже 36 років: теж актриса, і теж успішна

Відомий український актор Станіслав Боклан ось уже 36 років щасливий у шлюбі зі своєю коханою жінкою, яку звуть Наталя Кленіна.

Вперше на блакитні екрани Боклан потрапив ще в дев’яностих, при цьому велику популярність і всенародну любов йому принесла роль прем’єр-міністра країни Юрія Чуйко в телесеріалі “Слуга народу”. Також він грає головних персонажів в “Кріпосній” та “Папіку”.

Що цікаво, з дружиною Наталією, яку Станіслав вважає головною жінкою в своєму житті, він познайомився саме завдяки акторській професії. Їх доленосна зустріч відбулася на сцені Київського академічного Молодого театру, де вони служать.

Станіслав Боклан та Наталія Кленіна на сцені Молодого театру
Станіслав Боклан та Наталія Кленіна на сцені Молодого театру
Стас Боклан зі своєю дружиною Наталею Кленіної
Стас Боклан зі своєю дружиною Наталею Кленіною

До шлюбу з Кленіною Боклан був одружений теж на актрисі, але недовго. Звуть її Олена Дудіч, однак про ці відносини артист вважає за краще не розповідати, хоча вони подарували йому єдину дочку Марію. В якійсь мірі дівчина пішла по стопах батьків — вона працює в кіноіндустрії кастинг-директором.

Дочка Станіслава Боклана Марія
Дочка Станіслава Боклана Марія

Примітно, що Станіслав одружився з Наталією, коли у неї вже був син від першого шлюбу Кирило Думський. Для Боклана він як рідний, а в столичній тусовці про нього знають, як про модного діджея.

Пасинок Станіслава Боклана Кирило
Пасинок Станіслава Боклана Кирило

Про те, який актор сім’янин, відомо не так багато, зате про кохану жінку він відгукується дуже зворушливо і завжди прислухається до її професійної думки. Незважаючи на те що на телебаченні і в кіно Кленіна не так популярна, на сцені театру вона максимально розкриває свій талант:

“Думці дружини я довіряю. Вона може сказати все, що думає з приводу тієї чи іншої ролі. По-перше, вона актриса, по-друге. Я вважаю, що мені пощастило: вже більше тридцяти років вона мій друг”, — розповідав Станіслав “Каравану історій”.

Станислав Боклан
Станіслав Боклан

Схожі статті

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.

Чоловік бере із собою тільки цей перекус, а колеги випрошують рецепт: ніжні картопляні пиріжки з грибами

Для смачного і ситного обіду не обов'язково брати безліч продуктів. Достатньо всього кількох інгредієнтів, і сім'я буде ситою. Сьогодні ми підготували простий рецепт картопляних пиріжків із грибами.

Торт “Пташине молоко”: рецепт досконалого десерту родом із далекого дитинства — той самий смак та аромат

У кулінарії існують страви, які не лише смакують, але й переносять нас у далеке минуле, до найтепліших спогадів дитинства не лише про їжу, а, головним чином, про тих, хто годував нас цією смакотою.