Рудоволоса красуня Світлана Тарабарова показала свою новонароджену дитину в ліжку: ніжність

Author name 15 Квітня 2021 в 12:04

Поділитися статтею

Світлана Тарабарова
Світлана Тарабарова

Як відомо, восени 2020 співачка TARABAROVA знову стала мамою. Але в декрет вона надовго не захотіла йти, і відразу ж випустила новий альбом.

Материнство зовсім не обтяжує Світлану, тому вона активно займається розвитком власного бренду, а чоловік-продюсер і не проти. Уже після народження дочки вона презентувала не одну пісню і відвідала багато важливих подій. Як їй це вдається? Співачка не розкриває секретів, говорить лише, що роль грає величезна енергія, якою діляться з нею її улюблені і близькі люди.

Як виглядає дочка Світлани Тарабарової? Співачка показує фото дитини, але без обличчя

“Бадьорість вранці для мами – це як сон на грудному вигодовуванні – майже неможливо))) Але я вже зрозуміла, в будь – якої ситуації рятує спокійна посмішка “, – написала молода мама в своєму профілі, виклавши ранкове фото зі своєю донькою.

https://www.instagram.com/p/CNrWreThigz/?igshid=d6x4shni8849

Нагадаємо, що рудоволоса красуня часто ділиться знімками своєї дочки, і розповіла фоловерів про її досягнення. Наприклад, днями вона розповіла, що її дочка вже вміє сама повзати.

Тарабарова, навіть незважаючи на активну участь в шоу-бізнесі і виступах, встигає достатньо часу перебувати поруч з дочкою, і спостерігати за тим, як швидко вона росте і розвивається.

Однак більше шоу бізнесу співачка все таки займається розвитком свого блогу в інстаграм, адже від реклами в цьому блозі у неї є великий дохід.

https://www.instagram.com/p/CNiGq-nBcrM/

Відзначимо, зараз співачці всього 30 років. Тому не можна виключати, що вона зі своїм чоловіком Олексієм Бондарем найближчим часом знову зважиться на поповнення в сімействі. Поки сама TARABAROVA про це не замислюється, адже відходить від недавніх пологів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею