Крупним планом: Марічка Падалко показала, як виглядає в реальному житті без макіяжу і фотошопу

Author name 18 Квітня 2021 в 11:04

Поділитися статтею

Марічка Падалко
Марічка Падалко

Зірка “плюсів” Марічка Падалко показала, як виглядає в реальному житті. Шанувальники залишилися в захваті.

Марічка Падалко знайома українцям в якості ведучої «Телевізійної служби новин» на каналі 1 + 1. Крім того, вона встигає бути люблячою дружиною, турботливою мамою і активним користувачів соціальних мереж.

За її життям спостерігає майже 200 тисяч підписників в її мікроблозі в Інстаграм. Там журналістка ділиться свіжими знімками і роздумами.

Нещодавно Марічка Падалко підтримала ініціативу під назвою «Покажіть нас» і опублікувала дві фотографії. Перша – оригінальний знімок, другий – з використанням ретуші і фотошопа.

Марічка Падалко показала реальне фото і ртфотошопленное
Марічка Падалко показала реальне фото і ртфотошопленное

Журналістка зазначила, що зараз, коли фотошоп доступний для всіх, дуже велика спокуса вдосконалити свої фото. Марічка на своєму прикладі показала, що на відредагованому знімку кожна людина втрачає свою індивідуальність. Жінка закликала не соромитися себе справжніх і не гонитись за “шаблонною красою”.

“Я представляю, скільки дівчат сумніваються в себе справжніх. Тому я підтримую ініціативу «Покажіть нас», яка заохочує природність, справжність і привертає до своїх промо-кампаній абсолютно різних людей. “, – написала Марічка Падалко

Користувачі Мережі відразу ж почали коментувати пост Марічки та відзначили, що на реальному, не відредагованому фото вона виглядає набагато краще.

“Ви чарівні і без фотошопу”, “Красуня”, “Оригінал краще”, “Ви дуже красива, мила і чарівна ведуча. Ніякі фільтри вам не потрібні “, – пишуть коментатори.

А як ви вважаєте, на якому знімку Марічка Падалко виглядає краще?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею