Бабусі в печалі: як виглядають Олена Степаненко, Регіна Дубовицька та інші гумористки через 30 років на сцені

Author name 19 Квітня 2021 в 15:04

Поділитися статтею

Олена Степаненко і Регіна Дубовицька
Олена Степаненко і Регіна Дубовицька

Олена Степаненко, Регіна Дубовицька та інші зірки “Аншлагу” смішили публіку десятки років назад. Втім, з тих пір вони дуже змінилися, адже роки не щадять нікого.

У дев’яностих гумористична телепередача “Аншлаг” була сверхпопулярною і улюбленою багатьма глядачами, причому як дорослими, так і маленькими. А ось зараз його головних зірок практично не видно на блакитних екранах. Знизилася їх популярність, та й аудиторія стала вужчою і віковою. Втім, артисти і самі вже люди у віці, і багато хто з них змінилися до невпізнання.

Клара Новікова

Виступи Клари Новікової роками розбирали на цитати, адже вона створила сотні комедійних образів на естраді. Найвідоміший з них — тітка Соня.

Останнім часом Новікова рідко знімається в гумористичних проектах, тим не менш, остаточно залишати сцену поки що не збирається, але ж їй уже 74.

Клара Новікова тоді і зараз
Клара Новікова тоді і зараз

Регіна Дубовицька

Незмінна ведуча “Аншлагу” як раніше ретельно стежила за фігурою, так і продовжує робити це навіть у свої 72 роки. Тому вона і зараз може похвалитися гарною формою, хоча ознаки старіння все-таки простежуються, що й не дивно для такого віку.

Регіна Дубовицька тоді і зараз
Регіна Дубовицька тоді і зараз

Олена Степаненко

Тепер вже колишня дружина Євгена Петросяна є однією з найяскравіших артисток “Сміхопанорами”, “Аншлагу” і “Кривого дзеркала”. Незважаючи на те що Олена часто виступала в парі з екс-чоловіком, її сольні номери користувалися не меншим успіхом.

Треба сказати, що Степаненко з роками тільки кращає. Особливо яскраво вона перетворилася після розлучення — гумористка схудла, змінила стиль в одязі і стала виглядати набагато молодше. Зовсім недавно їй виповнилося 68.

Олена Степаненко тоді і зараз
Олена Степаненко тоді і зараз

Олена Воробєй

Наймолодша героїня з нашої сьогоднішньої добірки робила пародії на самих іменитих — Машу Распутіну, Лайму Вайкуле і навіть Аллу Пугачову. Зараз Олені Воробєй 53 і приблизно на свій вік вона і виглядає.

Олена Воробей тоді і зараз
Олена Воробєй тоді і зараз

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею