Олег Винник в елегантному костюмі подякував фанатам за підтримку на “Голосі країни”: далі буде

Author name 26 Квітня 2021 в 23:04

Поділитися статтею

Олег Винник
Олег Винник

Як відомо, одинадцятий сезон шоу “Голос країни” був для Олега Винника дебютом. Навіть незважаючи на те, що перемогою він поступився, засмутитися навіть не встиг.

Улюбленець публіки вперше зміг сісти в суддівське крісло і взяти участь в історичному процесі – народження нової української зірки.

Нехай перемогти йому і не вдалося, проте Винник налаштований рішуче – він подякував фанатам за підтримку, і заінтригував – невже його варто чекати в наступних сезонах?

Цікаво, що співачка Надя Дорофєєва також в одинадцятому сезоні дебютувала як тренер, однак її новий погляд не завадив їй буквально вирвати перемогу у досвідченої поп діви Тіни Кароль.

Що таке “Голос країни”? Унікальний і багаторічний проект

Варто відзначити, що шоу “Голос країни ” – українське вокальне телевізійне шоу телеканалу “1 + 1 “, адаптація оригінального формату The Voice of Holland.

Шоу орієнтоване на пошук професійних і непрофесійних голосів. Його відмінності від звичних вокальних телевізійних шоу: високі вимоги до рівня вокалу. Переможець “Голосу країни ” отримує квартиру в Києві.

Варто зазначити, що про себе проект заявив ще з часів першого сезону, де брали участь Арсен Мірзоян, Тоня Матвієнко, Іван Ганзера, Міла Нітіч та інші.

Олег Винник для нової публікації вибрав фотографії з бекстейджа Голосу країни: пристрасно позував в чорному костюмі

Нагадаємо, що в неділю, 25 квітня, на телеканалі “1 + 1 ” показали 14 випуск вокального талант-шоу “Голос країни-11 “. Глядачів чекало безліч сюрпризів, один з них – виступ Олега Винника з переможницею “Голос країни. Діти ” Еліною Іващенко.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею