Як виглядали померлі Жанна Фріске і Юлія Началова незадовго до того, як дізналися про свої діагнози?

Author name 27 Квітня 2021 в 23:04

Поділитися статтею

Жанна Фріске і Юлія Началова
Жанна Фріске і Юлія Началова

Як відомо, популярні російські співачки Жанна Фріске і Юлія Началова померли молодими. Обох вбила страшна хвороба. У Жанни – це онкологія, а у Юлі – букет хвороб.

Жанна Фріске пішла з життя на 41-му році смерті. Її подруги не стало на 39-му році життя. Фріске померла 15 червня 2015 року, Началова – 16 березень 2019. Між їх історіями нерідко проводять паралель – мовляв, разом дружили, виступали, і доля у обох, на жаль, трагічна.

Зараз в мережі згадують, як співачки виглядали на старті своєї кар’єри – ще до величезної популярності, шалених гонорарів, обговорень і щастя.

Вони були худенькими, однак помітними і видатними. Напевно, саме за ці риси їх полюбила публіка, а продюсери шикувалися в ряд, тільки аби допомогти цим зіркам розкрутитися.

Нагадаємо, що Жанна Фріске пішла з життя 15 червня 2015 року в себе вдома в Москві на 41-му році життя. Причиною смерті однієї з найяскравіших зірок вітчизняного шоу-бізнесу стало онкологічне захворювання – пухлина мозку. Після смерті співачки, її коханий Дмитро Шепелєв взяв виховання їхнього спільного сина Платона на себе.

До слова, зараз Дмитро Шепелєв одружився вдруге на дизайнера Катерини Тулупової. У квітні 2021 року в них народився перша спільна дитина.

А ось Юлія Началова померла від зараження крові і серцевої недостатності 16 березня 2019 року. Кажуть, що зараження відбулося через те, що Началова часто робила процедури краси. Співачці було 38 років. Началова отримала популярність в 1990-і роки, її дискографія налічує вісім альбомів, остання платівка вийшла в 2013 році.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею