Віктор Павлик показав пам’ятник, який встановили на могилі померлого від раку сина

У серпні 2020 роки від онкологічного захворювання помер молодший син Віктора Павліка Павло. Музикант щотижня їздить на могилу до сина.

Український музикант Віктор Павлик – багатодітний батько. У нього є 37-річний син Олександр від першого шлюбу, 33-річна дочка Христина від другого шлюбу. Зовсім скоро на світ з’явиться малюк від молодої дружини Катерини Репяхової. А ось третьому синові Павлика Павлу могло скоро виповнитися 22 роки, але доля розпорядилася інакше.

Павло Павлік з отцем Віктором

Про діагноз хлопця родина дізналася в 2018 році. Тоді у Павла виявили саркому. З того часу він переніс одну операцію, пройшов майже два десятка курсів хіміотерапії, а також променеву терапію. У травні 2020 року здоров’я Павла значно погіршився. Відомо, що хлопець пересувався тільки на візку, у нього почали відмовляти і кінцівки рук. У серпні 2020 Павло Павлік помер.

Віктор Павлик не раз в інтерв’ю розповідав, що ходить на могилу до сина щотижня. Останнім часом він часто публікує відео з місця поховання сина. Ще недавно там не було пам’ятника, стояли вінки і лежали кольору.

Могила сина Віктора Павлика
Могила сина Віктора Павлик: скріншот Інстаграм-сторіз

А недавно Віктор Павлик показав пам’ятник, який встановили на могилу сина. На невеликій білій мармуровій плиті закріплено фото Павла Павлика і написані рядки з пісні Віктора Павлика, яку він присвятив померлому синові.

Місце поховання Павла Павлика: скріншот Інстаграм-сторіз
Місце поховання Павла Павлика: скріншот Інстаграм-сторіз

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.