Григорій Решетник показав всій країні перелякане обличчя свого наймолодшого сина: що сталося?

Author name 5 Травня 2021 в 23:05

Поділитися статтею

Григорій Решетник
Григорій Решетник

Нещодавно найромантичніший телеведучий країни Григорій Решетник повернувся з відпустки разом зі своєю дружиною і трьома синами. Вони відразу ж увійшли в звичний графік.

Після затяжних травневих свят глава сімейства поділився теплим фото, правда, на ньому були відсутні двоє старших синів. Григорій сфотографувався з Христиною і молодшим сином з ліфті.

Шанувальники звернули, що на знімку дитина виглядає трохи переляканим, і припустили, що він боїться їздити в ліфті.

“Поки старші брати поступово звикають до навчальних графіками, наш маленький тусовщик завжди з нами”, – написав Григорій.

До слова, телеведучий Анатолій Анатоліч написав коментар, що він теж з відпустки повертається з таким же обличчям, очевидно натякаючи на вираз обличчя сина Григорія.

Відзначимо, на відомого українського телеведучого Григорія Решетняк дорівнює молодь, яка мріє працювати на телебаченні. Але мало хто знає, як він починав свою кар’єру. За лаштунками шоу «Де логіка?», Яке показує Новий канал, телеведучий зізнався, як проходили його перші зйомки.

“Коли я був студентом, то обов’язково ходив на різні зйомки. Ми з одногрупниками дуже раділи, якщо нас брали в масовку в кліпи або якісь розважальні програми. Пам’ятаю, що на зйомках одного з кліпів трапилася дуже смішна ситуація. Я знав, що після певної команди режисера потрібно вибігати на свою позицію. А до цього завжди була ще команда “мотор” для головного учасника відеороботи – співака. і я завжди плутав ці моменти і втік на своє місце після першого ж сигналу. Виходило, що на знімальному майданчику ще до виконавця з’являвся я. Найпершим. Це було забавно, адже повторювалося тричі, а то й більше ..”,

– розповів Григорій Новому каналу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею