Ось за що Меладзе полюбив Віру Брежнєву: знаменита красуня показала ідеальне лице без макіяжу

Author name 9 Травня 2021 в 11:05

Поділитися статтею

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Як відомо, чарівна красуня Віра Брежнєва на травневі свята вирішила махнути на відпочинок. Куди саме – не уточнила.

Однак практично кожен день вона публікує в своїй стрічці безліч фотографій, зроблених на шикарному лазурному узбережжі, на білому піску і на тлі пальм. Природно, що Віра Брежнєва позує там без макіяжу. На її обличчі ліг рівний красивий загар.

Нещодавно співачка опублікувала відео, де вона насолоджується собою, дивлячись на екран телефону немов у дзеркало. Шанувальники помітили, що відеозапис опублікувала без найменших фільтрів, і уважно придивилися до лиця знаменитості. Було справжнім шоком те, що у неї немає зморшок, шкіра обличчя здорова і гладка, а колір приємний і натуральний. Мабуть, вітамін Д, який зірка отримує від тропічного сонця, йде їй тільки на користь.

“Природа досконала. І ми в ній. Кожен з нас. У нас немає недоліків. Недолік це те, що може не подобатися в нас іншої людини. Це те, чого може комусь в нас бракувати. Щось нав’язане суспільством і стереотипами. Адже те, що одному в нас не подобається, може подобається іншій людині і навпаки. Позбутися від “недоліків” означає вирости і любити себе таким, який ти є. При цьому вдосконалюючись для себе ж. А ось наші справи і вчинки – це наші переваги. Те, що характеризує нас, як особистість. Для мене вчинок означає набагато більше слів. Але ми всі вчимося в життя. І іноді допускаємо помилки .. це теж сприяє нашому зростанню. Це наші власні уроки “,

– філософськи розмірковувала Віра Брежнєва.

https://www.instagram.com/p/COmt4IJiYu4/?igshid=2lhr2bf078bi

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею