Уже була жіночність і декольте: колишня “дружина” Кості Меладзе Надія Мейхер показала себе в 15 років

Author name 10 Травня 2021 в 18:05

Поділитися статтею

Надія Мейхер
Надія Мейхер

Надія Мейхер вдалася до ностальгії, і показала, як виглядала, коли їй було 15 років. Як з’ясувалося, вона вже тоді була неймовірною красунею.

Раніше ходили чутки про те, що співачка Надія Мейхер має роман з Костянтином Меладзе. І навіть називали її “дружиною ” продюсера. Однак з офіційних джерел дана інформація так і не знайшла підтвердження, тому це можна вважати чутками.

Проте, за Надією Мейхер активно стежать тисячі фанатів по всій Україні і за її межами. Талановита жінка, яка змогла побудувати собі кар’єру співачки, бути телеведучою, зніматися в кіно і серіалах, однозначно заслуговує на увагу.

В її Інстаграм-блозі часто з’являються цікаві знімки. Там Надія розповідає про своє життя, і, час від часу, розкриває на публіку особисті секрети.

Зараз завидна красуня естради вирішила показати, якою була в 15 років. Вона показала давній знімок, зроблений під час її ж виступу. Дівчина на сцені в легкому платті, швидше за все, блідо блакитного або сірого кольору. На ногах надіті чешки. Густе темне волосся зібрані в масивний високий пучок. Вона показує витончені руху в танці. Видно, що навіть в 15 років у Надії Мейхер-Грановської була виточена постать, витончені руки, і навіть декольте, за яким сьогодні з цікавістю спостерігають всі чоловіки, знайомі з її творчістю.

Надія Мейхер показала себе в 15 років
Надія Мейхер показала себе в 15 років

“Мені тут років 15-16. Ще була студенткою педагогічного училища. Танець під пісню Patricia Kaas Mon mec a moi, так давно ця пісня зі мною … Звичайно, є спогади, які настільки врізалися в пам’ять і настільки емоційно відобразилися, що можуть дуже довгі роки гостро відчуватися “, – підписана фото Надія Мейхер-Грановська.

Незважаючи на те, що пройшло вже багато років, фігура артистки все така ж шикарна, і викликає захоплення у шанувальників. А її риси обличчя стали більш серйозними, жіночними.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею