У платті для вагітних і модному береті: Катя Осадча продемонструвала стильний образ на премії YUNA-2021

Author name 13 Травня 2021 в 11:05

Поділитися статтею

Катя Осадча
Катя Осадча

Незмінна телеведуча Катя Осадча з’явилася на церемонії нагородження YUNA-2021 стильному образі для вагітних.

12 травня в київському палаці “Україна ” відбулася церемонія нагородження престижною премією YUNA-2021. Українські виконавці отримали нагороди, виступили на сцені, а також продемонстрували розкішні образи на червоній доріжці перед шоу.

На престижної премії з’явилася і відома телеведуча Катя Осадча, яка взяла інтерв’ю у номінантів премії в рамках програми “Світське життя”. Телеведуча, як завжди продемонструвала яскравий образ. Як відомо, Катя зараз в очікуванні третьої дитини і її фігура вже дуже змінилася. Тому Осадча вирішила надіти вільне плаття чорного кольору, яке приховала її вже не маленький живіт. Її образ доповнили чорні туфлі-човники і стильний чорний берет.

Катя Осадча на премії YUNA-2021
Катя Осадча на премії YUNA-2021
Катя Осадча на премії YUNA-2021 з переможцями в номінації найкраща рок-група року
Катя Осадча на премії YUNA-2021 з переможцями в номінації найкраща рок-група року

Фотографіями з престижної премії Катя Осадча поділилася в своєму мікроблозі в Інстаграм.

“Після багатьох переносів десята церемонія Юна відбулася. Вітаємо всіх переможців і дивіться детальний репортаж вже в цю суботу в Світського життя “, – підписала фото Катя Осадча.

До слова, престижна музична премія YUNA переносилася двічі через пандемію коронавіруса і посиленого карантину в Києві. Але все це не стало перешкодою провести церемонію 12 травня 2021 року.

Престижну премію отримали Вєрка Сердючка в номінації “Краща пісня іноземною мовою”, реперша alyona alyona в номінації “Краща виконавиця 2021”, група The HARDKISS в номінації “Краща рок-група” і багато інших.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею