Колишня дружина Позитива в червоному купальнику на березі океану показала, що не нудьгує за чоловіком

Author name 14 Травня 2021 в 17:05

Поділитися статтею

Позитив і його колишня дружина Анна
Позитив і його колишня дружина Анна

Нещодавно шанувальників групи “Время и стекло”, а також фанів її екс-соліста Позитива приголомшила новина – Позитив тепер холостяк.

У 2021 році він з невідомих обставин оголосив про розлучення зі своєю дружиною Анною Завгородній (Андрійчук). Сама Анна розповіла про те, що розлучається зі своїм чоловіком після майже півтора десятка років разом. Зробила Ганна це в влоги-серіалі своєї подруги, співачки Насті Каменських. Серіал Настя знімала в Мексиці, куди вирушила разом зі своїми подругами і мамою. Пізніше до жіночої компанії приєднався Потап.

Після новини про розлучення Анна Андрійчук помітно покращала

Вона стала публікувати різні фотографії, демонструючи принади свого підтягнутого тіла, на які задивляються багато чоловіків з соціальних мереж.

Наприклад, останнім яскравим фото Анни став знімок, зроблений на березі океану в Мексиці. Там вона позує в червоному купальнику, показуючи свою осину талію, гнучкість і задоволене обличчя.

https://www.instagram.com/p/CO2Ev0Nt8-w/?igshid=hxtmtr2wjxh

Судячи з виразу обличчя Анни Андрійчук, вона насолоджувалася відпусткою на повну, і зовсім не шкодує про своє рішення розлучитися.

Анна зізналася, що йшла до цього довго, і рада, що нарешті зважилася відпустити такий важливий і довгий етап свого життя.

Примітно, що про причини розлучення ні артист Позитив, ні його тепер уже колишня дружина нічого не повідомили.

Припускають, що у Олексія Завгороднього закрутився роман з новій сценічній колегою Мішель Андраде. Однак поки цю інформацію ніхто не підтверджував.

Потап з приводу особистої драми в житті свого артиста також нічого не висловлював.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею