З барвистої сукні випав чорний ліф: Леся Никитюк не зовсім вдало поснідала на вулиці

Author name 17 Травня 2021 в 14:05

Поділитися статтею

Леся Никитюк
Леся Никитюк

Леся Никитюк – дівчина, яка любить бути в центрі уваги. Їй подобається, коли її все обговорюють, але, виключно, в хорошому світлі.

Вранці понеділка Леся Никитюк показала свою фотографію, яку зробила за сніданком. Вона пила каву в одній з кав’ярень Одеси на літній терасі. На її волосся і обличчя не падало літнє сонце, адже вона сиділа в тіні під парасолькою.

До сніданку зірка Нового каналу приміряла блакитне плаття з квіточками і цікавим вирізом в області декольте. Виріз настільки глибокий, що демонструє навіть білизна теледіви – чорний бюстгальтер.

https://www.instagram.com/p/CO9_v96tGh8/?igshid=h5op3svbau0u

Ось що шанувальники теледіви написали в коментарях:

  • Приємно бачити вас, у нас в Одесі! Шоб ви нам були здорові !!!
  • Офіціант, на задньому фоні, так і чекає сфотографуватися з вами
  • Офіціант на тлі в кадрі позує з посмішкою
  • Що для щастя треба, втоптати чогось смачного

Відзначимо, Леся Никитюк народилася в 1987 році Хмельницькому. Нинішня телезірка закінчила Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію. Ще з юних років Леся брала участь в КВН, жартувала, це і допомогло їй засвітитися на телевізорі. Так, в 2011 році взяла участь в програмі “Розсміши коміка ” на телеканалі “Інтер “, а через рік стала ведучою програми про подорожі “Орел і решка ” на цьому ж каналі. Вона знімалася в четвертому і п’ятому сезонах шоу, а також була ведучою інших розважальних програм на “Інтері ” і К1.

З 2018 року Никитюк працює на “Новому каналі “, де веде шоу “Хто зверху? “, “Хто проти блондинок? “, “Le Маршрутка “. Зараз сезони цих проектів виходять до сих пір, і славляться своїми рейтингами – все люблять розважальний контент.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею