Худа Волочкова прийшла на програму до Андрія Малахова, щоб похвалитися Мальдівською засмагою

Author name 19 Травня 2021 в 20:05

Поділитися статтею

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Анастасія Волочкова недавно повернулася з затяжної відпустки, і тут же відправилася на програму до Андрія Малахова.

Телеведучий з нетерпінням чекав балерину у себе, так як йому точно було про що розпитати її. Останнім часом навколо імені епатажної Волочкової багато пересудів і обговорень. Основні питання стосуються її особистого життя, і чоловіки на ім’я Олег, якого вона недавно представила публіці в своїй сповіді. Однак, як виявилося, у відносинах Насті і Олега все не так гладко – тут же після презентації вони посварилися. Як тепер йдуть відносини? Одна співачка? Або у неї все складається добре?

Анастасія Волочкова в короткій сукні кислотного відтінку відвідала передачу Андрія Малахова

Як вказала балерина у своєму Інстаграм-профілі, в студії все оцінили її мальдівський загар. І правда, виглядає гнучка балерина трохи шоколадкою.

До того ж, її загар активно виділяється спільно з таким зухвалим вбранням і вузькою талією.

Також шанувальники відзначили, що під час відпочинку на Мальдівських островах балерина Анастасія Волочкова сильно схудла.

https://www.instagram.com/p/CPDxHeDJY-3/?utm_medium=copy_link

Нагадаємо, понад дев’ять місяців відома балерина Анастасія Волочкова тримала інтригу: вона в фарбах розповідала про любов з таємничим чоловіком, але не показувала його обличчя. При цьому Анастасія любила публікувати фото в соціальних мережах і “по шматочках” показувати улюбленого – то руку, то ногу.

Протягом цього часу закохані теж часто сварилися і мирилися, тому, фанати припускають, не варто так переживати – може, для них це норма.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею