Сергій Притула вперше прокоментував народження дочки: “На цьому ми зупинятися не будемо”

Author name 26 Травня 2021 в 14:05

Поділитися статтею

Сергій Притула з новонародженою дочкою
Сергій Притула з новонародженою дочкою

Сергій Притула вперше після народження дочки дав відверте інтерв’ю і заявив, що 3 дітей – це не межа.

25 травня відомий український шоумен і телеведучий Сергій Притула став батьком втретє. Його друга дружина Катерина народила дівчинку, яку назвали Стефанією. Цікаво, що про вагітність дружини Сергія Притули було невідомо публіці. Шоумен вирішив приховати цю новину до появи малятка на світ.

Молодий батько вже встиг дати своє перше інтерв’ю ” Новому каналу ” після народження дочки.

“Можна констатувати, що я став багатодітним батьком. Але, чесно кажучи, є таке відчуття, що місія ще не виконана до кінця. Не хочу забігати вперед, але сподіваюся, що на цьому ми зупинятися не будемо і зробимо все, щоб українців знову було 52 млн “, – сказав Притула в інтерв’ю.

Сергій Притула також розповів, що його старші діти Дмитрик і Соломія з нетерпінням чекали появи на світло сестрички. Ім’я для новонародженої дівчинки вибрала дружина Сергія Катерина.

“Ім’я гарне, ніхто не був проти, всім сподобалося “, – зазначив шоумен.

Сергій Притула з сім'єю на Мальдівах
Сергій Притула з дружиною і дочкою

Нагадаємо, Катерина Притула – друга дружина Сергія. Вони одружилися в 2015 році, а вже через два роки у них з’явилася перша дочка Соломія. Також у Притули є син Дмитро, який народився в першому шлюбі Сергія з Юлією Андрійчук. Варто відзначити, що син Сергія від першого шлюбу не тільки підтримує добрі стосунки з батьком, але і має теплі відносини з його нинішньою дружиною Катериною.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею