Фронтвумен “The Hardkiss” Юлія Саніна прогулялася по Києву в оверсайз-костюмі: ховає вагітність?

Author name 3 Червня 2021 в 19:06

Поділитися статтею

Юлія Саніна
Юлія Саніна

Юлія Саніна, яка виступає в групі “The Hardkiss”, є її автором і вокалістом, заінтригувала новою фотографією, зробленою на прогулянці.

На фотографії Юлія Саніна позувала в теплому костюмі блакитного кольору і в капелюсі. Вона прогулялася по своєму улюбленому місту Києву, і насолодилася літнім сонцем, яке поки що ще не так сильно гріє.

В описі до фотографії вона була дуже стримана. Коротко написала: “Місцева”.

З огляду на те, що зазвичай Юлія гуляє в обтягує і відкритому одязі, багато фанатів припустили, що за речами, що не обтягують її талію, співачка приховує можливу вагітність. Однак сама Юля поки що не настроєна коментувати подібні домисли.

Відзначимо, Юлія Саніна – не тільки співачка. Вона раніше брала участь в проекті “Танці з зірками “, і завдяки величезній підтримці прихильників дійшла до суперфіналу, де поступилася місцем переможця екс-віагрянки Санті Дімопулос.

Однак Санта зробила для багатьох незрозумілий жест – віддала свій кубок Юлії Санін. Їй же взяти перемогу з рук суперниці не дозволила гордість, тому кубок за підсумком виявився нікому не потрібним.

Після “Танців з зірками ” Юлію Саніну можна було також побачити в проекті “Ліпсінк Батл “, де вона брала участь в шоу пародій і отримувала позитивну оцінку глядачів.

Нещодавно Юлія Саніна повідомила, що самий довгоочікуваний в її житті концерт на НСК Олімпійський, який команда “The Hardkiss ” планувала ще з минулого року, переноситься на наступний, 2022 рік.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею