Як Анастасія Волочкова виглядала в молодості до пластики і пологів?

Author name 14 Червня 2021 в 13:06

Поділитися статтею

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Найепатажніша і скандальна балерина Анастасія Волочкова вважається однією з головних зірок російської естради. Незважаючи на те, що у неї широкі плечі і чоловічі руки.

Грубість форм прийшла тільки з роками – вже після народження єдиної дочки Аріадни. Цікаво, що Настя завжди була високого зросту, тому їй в театрі і на балетній сцені було дуже складно знайти партнера. А подейкують, що саме через її “габаритів ” вона одного разу пішла з Великого театру. Але експерти в світі шоу-бізнесу стверджують, що відхід був пов’язаний не з зовнішністю Насті і її професійними якостями, а з внутрішнім конфліктом, який просто хотіли приховати.

Анастасія Волочкова показала, як виглядала до пологів: була ніжною, гнучкою і жіночною

На честь Дня Росії балерина виклала відео одного зі своїх архівних виступів. Там молода красуня танцює в балетній пачці. Фанати звернули увагу на те, що, нехай артистка і завжди була високою, вона дуже жіночна, гнучка, ніжна, а широких плечей немає і в помині.

“Вітаю, дорогі, з Днем Росії! Миру нам всім на Землі! Це щастя-жити в такій процвітаючою, сильною і могутньою державі. І бути її патріотом. Я єдина Балерина в світі, якій пощастило танцювати на Червоній Площі. Це номер “Російська “. Музика П.ям.Чайковскій. Постановка В.В.Васільев. Зі Святом! “,

– написала балерина Анастасія Волочкова в описі до свого відео в Інстаграм-профілі.

Ось що шанувальники пишуть в коментарях телезірці:

  • Браво !!! Краса справжня !!! ЦЕ ДІЙСНО ДИВИТИСЯ ХОЧЕТЬСЯ !!!
  • Це дуже гарно!!
  • Яка гарненька була раніше !!!!! Навіщо зараз малюють брови ???
  • дуууже вогонь!
  • Красиво. талант

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею