В’ячеслав Узелков відправився на відпочинок з новою коханою і заговорив про любов: про Марину більше не згадує

Author name 15 Червня 2021 в 14:06

Поділитися статтею

В'ячеслав Узелков
В’ячеслав Узелков

В’ячеслав Узелков після розлучення з дружиною вирішив налагодити своє особисте життя.

Український боксер В’ячеслав Узєлков та зірковий тренер Марина Боржемская розлучилися майже 3 роки тому після 20 років шлюбу. Їхню родину вважали однією з найміцніших і навіть зразкових, але як виявилося, не все в їхній родині було гладко. Ініціатором розриву стала Марина, але про причини вважала за краще не говорити на публіці. Лише через майже два роки в інтерв’ю жінка зізналася, що В’ячеслав почав проявляти агресію. А після розлучення чоловік не допомагав їй фінансово, хоча з нею залишилися їхні спільні діти – син Роберт і дочка Олівія.

В'ячеслав Узелков з донькою Олівією і сином Робертом
В’ячеслав Узелков з донькою Олівією і сином Робертом

Цікаво, що сам В’ячеслав Узєлков в інтерв’ю розповідав, що сім’я і діти – це найважливіше в його житті. А Марина – єдина любов в його житті і він до цих пір її шалено любить.

Схоже, через 3 роки після розлучення Узєлков все ж вирішив налагодити своє особисте життя. Як виявилося, нещодавно В’ячеслав відправився в сонячну Одесу разом зі своєю новою обраницею. Обличчя дівчини він не показав, але опублікував в Інстаграм-блозі романтичне фото, на якому тримає руку своєї нової пасії.

В описі до фото він заговорив про любов.

“Що таке любов? Два серця б’ються в унісон? Дві руки з’єднані разом? Два тіла йдуть по життю поруч? Не думаю. Мені здається, що більше пов’язане з любов’ю. А може просто, дві душі, які зустрілися в просторі, і знайшовши підтримку хочуть жити. Жити разом, жити все життя, жити люблячи, хоч любов вони не розуміють? А любов проста – це ти і я. Живіть, любіть і нікого не слухайте “, – написав Узелков.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею