Гімнастка Лілія Подкопаєва в стильному аутфіті показала дорослу дочку

Author name 25 Червня 2021 в 23:06

Поділитися статтею

Лілія Подкопаєва
Лілія Подкопаєва

Лілія Подкопаєва – колишня українська гімнастка, чиє ім’я знають практично всі, адже вона не раз захищала честь країни на змаганнях.

Таланту і гнучкості Лілії можна тільки позаздрити. Однак вік бере своє, та й спорт – це сфера, де одна травма або невірний крок можуть стати летальними і поставити хрест на всій кар’єрі.

Зараз Подкопаєва вже не така активна спортсменка як раніше, проте все одно тримає себе в формі і підтримує зв’язок з тими шанувальниками, які її люблять і цінують.

Саме тому Лілія Подкопаєва активно веде свій Інстаграм-профіль, регулярно викладаючи туди свої цікаві фотографії. А на одному з останніх знімків показала ще й свою коштовність – таку дорослу дочку.

Лілія Подкопаєва в Києві з донькою
Лілія Подкопаєва в Києві з донькою

Слід зазначити, що екс-гімнастка Лілія Подкопаєва хоч і живе в США на постійній основі і переїхала туди по роботі, вирішивши залишитися, зате не упускає можливості прилетіти в улюблений Київ. Для неї традиція відзначати день народження в українській столиці, але із задоволенням відвідує Україну при кожному зручному випадку.

Зауважимо, що День народження у заслуженою української гімнастки буде через півтора місяці – 15 серпня.

Зараз Лілія прогулялася по Києву, і влаштувала раптову фотосесію. Так, вона вперше за довгий час показала своїм фоловерів дочка Кароліну, якій зараз 14 років.

Фанати в коментарях в один голос твердять – дівчинка вже така доросла, і чим старше стає Кароліна, тим більше вона стає схожою на свою зоряну маму.

Лілія Подкопаєва в Києві
Лілія Подкопаєва в Києві

“Все-таки повернення додому – кумедна штука: знайомі картини, звуки, запахи єдине, що змінилося – ти сам “,

– філософськи зауважила колишня гімнастка і переможниця Олімпійських ігор з України.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею