Аліна Гросу в непристойному вигляді похвалилася своїми татуюваннями: “Хороша!”

Author name 30 Червня 2021 в 22:06

Поділитися статтею

Аліна Гросу
Аліна Гросу

Співачка Аліна Гросу – явно не з тих, хто приховує особливості своєї фігури і свої принади. Чим старше вона, тим відвертіше її вбрання.

Нещодавно артистка похвалилася своїм чорним роздільним купальником, який дуже добре сіл по фігурі. Також Гросу ділиться подробицями свого відпочинку на березі. Зупинилася вона на найпопулярнішому місцевому курорті – в Одесі.

Дівчина виклала фото в чорному купальнику і сонцезахисних окулярах, яке так і кричить про літній настрої і сонячній погоді. А на тлі – неймовірно красиве Чорне море.

“Поки у мене один такий пляжний вихідний, хочу написати про те, яке це задоволення було вчора вболівати за нашу команду і тепер уже по-справжньому пишатися. Бажаю нам і далі удачі і професіоналізму, було круто “,

– написала актриса і співачка Аліна Гросу.

https://www.instagram.com/p/CQvmwtZFomS/?utm_medium=copy_link

Шанувальники помітили, що Аліна під час того, як робила цю фотографію, зробила акцент на своєму декольте. Адже воно на знімку кидається в очі дуже сильно.

Також на руках співачка зробила чорні тимчасові татуювання, які ідеально підходять до її купальника, і прикрашають загальний образ артистки.

Відзначимо, Аліна Гросу на великій сцені працює з 4-річного віку. У шість років переїхала з Чернівців до Києва. Учасниця проектів: “Пісня року “, “Дитяче Євробачення ” і “World Music Awards “; поп-співачка, яка виступає як самостійно, так і у співпраці з іншими популярними музикантами.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею